Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha beleestem egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha beleestem egy nálam 12 évvel idősebb pasiba? 12 év korkülönbség soknak számít?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve ismerem és azóta tart ez az egész. Először csak barátságnak indult aztán kicsit több lett belőle mint barátság. Elmondta hogy bejövök neki és 100% hogy nem pedofil. Mindennap beszélgetünk facebookon és egy héten legalább kétszer szoktunk találkozni. Nagyon kedves aranyos ember és őszinte. 16/L
2014. ápr. 5. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
IGEN, sok
2014. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csak akkor gáz ha ő már komolyra, családra tervez. Pár éven belül nősülni szeretne. Ilyenkor 2 választásod van, vagy dolgozol amint tudsz, mert annyira szereted. Vagy fősulira mész és akkor jobb hanem rabolod az idejét.

De ha ő nem akar családot akkor akár még működhet, persze nem most majd 2-3 év múlva.

2014. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 2 évet még várj míg lépést teszel irányába, ami többre mutat mint barátság. Nem gáz. Másoknál is előfordulnak még nagyobb korkülönbségek is. Én is 24 vagyok, de beszéltem már nálam 10 évvel fiatalabb olyan intelligens lánnyal, hogy ihaj, szóval eléggé érett a korához képest.
2014. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) és hogy nem ítélitek el a másikat mert neki éppen nem a saját korosztályából jön be valaki.
2014. ápr. 5. 09:11
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
pedómaci beindult
2014. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs benne.Az,hogy ki szimpatikus,kíhez vonzodunk,nem kor kérdése.Az evolució már jó rég kitalálta,hogy mit-mikor-kível.Az,hogy az emberi erkolcsök(sokszor álszenten) mit várnak el az embertől az más,de mível a legtöbb emberbe ezek belerögzültek,nem kell őket gyözködni.Tdd amít érzel.Ha jó,az neked jó.Ha meg nem az neked fáj.Adhatnak itt bármilyen tanácsot,ez nem az ő életük.(F)
2014. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Elárulom, hogy csak arr kellesz neki, hogy friss hamvas puncit biztosíts neki.. ha már megun elfog dobni és ennyi.
2014. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem normális, ennyi idősen teljesen más életszakaszban vagytok, agyban fruska vagy még hozzá.
2014. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100% ,hogy nem pedofil miért, ő monda?
2014. ápr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem mondta hanem tudom!
2014. ápr. 5. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!