Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Tudom, sok az ilyen kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Tudom, sok az ilyen kérdés, de) hogy tudhatnám meg, hogy egy fiúismerősöm meleg/biszex?

Figyelt kérdés

Elég sok a pro is és a kontra is, annyira nem tudom eldönteni...

Azért kérdezem, mert nekem bejön, csak félnék kezdeményezni nála, mert lehetetlen rájönni, hogy most mi a helyzet. (Fiúk vagyunk mindketten)


Szóval a jelek, amik mellette szólnak:

- rengetegszer azon kapom, hogy engem bámul órán

- néha rám is szokott kacsintani

- észrevettem, hogy néha a számat is nézi, plusz végigstíröli a testem

- énekel (tudom, ez nem olyan, de kicsit mégis...)

- mintha „úgy” nézne rám... :D


Amik ellene szólnak:

- a kacsintás simán elmegy poénnak is, legalábbis én eleinte még annak vettem

- elmondása szerint „nincs baja a melegekkel, csak ne előtte”, amikor pedig a seggét nézik, egyenesen rosszul lesz (ezt is elég meggyőzően mondta)

- focizik, kondizik, fiúbarátai vannak, fiús dolgokat csinál (a sportot alapvetően nem sorolnám ide, de a focit inkább)

- eléggé rá van indulva egy lány osztálytársamra (akire amúgy én is, de attól még erre a srácra is)


Annyira nem tudom elhelyezni azon a bizonyos skálán, valahol a hetero és a bi közt lehet talán. Vagy félreértelmezem az egészet... ÁH, nem tudom :D



2014. ápr. 5. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Használd a keresőt.
2014. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szembesítsd a dolgokkal, csak lehetőleg személyesen és valami nyugodt, csendes helyen, négyszemközt!
2014. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elég idősek vagytok, menjetek el bulizni, kicsit itasd le, aztán ha kettesben vagytok, mondd neki hogy bejön neked. :D Ha pozitívan fogadja, akkor majd alakulnak tovább a dolgok, ha rosszul sül el és számon kéri rajtad, akkor fogd rá hogy csak szórakoztál és az alkohol hozta ezt ki belőled. :D
2014. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert amúgy külső jelei nem nagyon vannak annak, hogy valaki meleg/biszex (kivéve ha azt akarja hogy tudják róla), szóval ezt így ennyiből megállapítani szerintem lehetetlen.
2014. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Haver, nincs egyértelmű jele :P

Én úgy szoktam, hogy a neten keresztűl nyomozok 3:) általában ez maximálisan bejön :)

2014. ápr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Négyszemközt beszélj vele erről.

Másképp csak tapogatózol a sötétben.

Légy bátor!Beszélj vele!

2014. ápr. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
A melegek többsége utál egyébként sportolni, mármint példaul foci. Azt teljesen más ha nézi. Nekem 10 meleg ismerősömből 8 utál focizni :D
2014. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta sem jutottam dűlőre vele kapcsolatban :/
2014. ápr. 21. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:

"utál egyébként sportolni, mármint példaul foci"

Te tegyünk egyenlőségjel szerű izét. Focizni én nem utálok, mert soha nem érdekelt, soha nem vonzott, így utálni sem tudom. Milyen hülyeség az már, hogy 20 paci egy bogyót kerget egy akkora területen :)

De ettől még pár másik sportot igenis gyakorlok:)

2020. okt. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!