Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt aki szintén gyűlöli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt aki szintén gyűlöli az anyját? 26F

Figyelt kérdés

Én nagyon utálom és ki nem állhatom, de mivel nem találok munkát nem tudok lelépni! Most bízom abban, hogy sikerült a tesztírás pár nap múlva és jó hírrel szolgálnak!


Ti miért rühellitek az anyátokat?

Sztorik jöhetnek!


2014. ápr. 5. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert megszült.
2014. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én apámat, mert kiskoromban kizárt a házból a sötétbe, és tönkretette anyám meg a mi életünket is. De anyám se a legjobb ember a világon...-_-"
2014. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát én egyáltalán nem rühellem. Bírom anyám szövegét, ahogyan szid mindig. "Nyársra teszem a fas.zodat!"..stb, jókat röhögök rajta. :)
2014. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én komolyan utálom anyámat.... nem csak harag van bennem, hanem gyűlölet!
2014. ápr. 5. 16:55
 5/11 Mr. Truth ***** válasza:
Jah jó dolog utálni azt aki megszülte azt a nagy vizfejedet felnevelt etetett kifizette a sulidat és ingyen lakhattál nála és laksz is. Ezek mellett főz mos és takarit a segged alatt... Inkább meg kellene kösszönni neki hogy elvisel téged.
2014. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem egészen rólam van szó.. és nem fogok kipakolni itt, hogy mit miért... kérdés felétek szól inkább!
2014. ápr. 5. 17:01
 7/11 anonim ***** válasza:

"Jogosan gyűlölöd".

Megszült. Hány álmatlan éjszakát töltött el? Ápolt, aggódott ha beteg voltál. Taníttatott. Dolgozott-dolgozik, hogy neked mindened meglegyen. És ha majd egyszer a segítségedre lenne szüksége nehogy segíts már majd neki. Ha beteg lesz nehogy ápold! Hisz gyűlölöd.

2014. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem minden anyuka gondoskodó, ezt tegyük hozzá. Van amikor teljesen jogos a gyűlölet.
2014. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki 26 évesen még az anyja nyakán ül, úgy hogy nem dolgozik annak nem hiszem, hogy oka van a gyűlöletre.
2014. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 199303 ***** válasza:
en se vagyok oda anyukamert.. nem szeretem, nem anyanak valo.. de sztorit nem meselek nem irom le ismeretleneknek
2014. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!