Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki, aki szintén így érez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, aki szintén így érez?

Figyelt kérdés
Amíg nem olvasgattam itt a Gyakorin a kérdéseket és nem láttam az iszonyú nőgyűlölő "férfiaktól" / vérlázítóan parazita hozzáállású nőktől érkező kérdéseket és válaszokat, addig viszonylag rendben volt az önképem. De mióta intenzíven itt lógok unaloműzés céljából, az önbecsülésem a bokámat verdesi, az emberekbe vetett bizalmam pedig maximálisan elvesztettem. Itt a legtöbb ember frusztrált, fikázza a másikat, azt látja meg, amit látni akar, aztán pedig nyavalyog (mint most én is), mert ugye ezt könnyebb, mint küzdeni. Csak meg kéne látni, ezzel saját magukat ássák el a többi ember előtt... Tényleg jól érzem, hogy az itteni Szerelem-szex témakör egy társadalmi pöcegödör? Meddig fog még menni a folyamatos sárdobálás férfiak és nők között és mire jó ez?
2014. márc. 30. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi újat nem mondtál.


Következő kérdés?

2014. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A hónap gyöngyszeme, emberek.

A legjobban megfogalmazott sor: "az itteni Szerelem-szex témakör egy társadalmi pöcegödör". Tökéletes. TÖKÉLETES.

2014. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja értem, ennyivel le van tudva az egész...
2014. márc. 30. 12:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt már én is észrevettem de ez leginkább az elmúlt egy év alatt lett ilyen.

2-3 éve még nem emlékszem, hogy lett volna ez a hatalmas oda-vissza történő gyűlölködés és a másik nem miatti folyamatos siránkozás sem fiúk sem lányok részéről. És közel sem volt ennyi értelmetlen kérdés pénisz/mellméretekről, a troll vagy kamukérdések valóban viccesek voltak, volt amikor éjszakákat végigröhögtem a kérdéseken/válaszokon.


Tehát ezzel nem mondtál sok újat, nem csak neked tűnt fel.

2014. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

be kellene szüntetni ezt az oldalt.


csak azt nem tudom, hogy a rendőrség, hogy hagyhat egy ilyen üzemelni.


kis tinipi**ák rakják ki a mellüket seggüket pi**ukat stb...meg meg már 10-12 éves szopnak meg minden.


alkotmányba hozatnám, hogy AZ EHHEZ HASONLÓ SZENNY OLDALAKAT TILTSÁK BE ÉS BÜNTESSÉK AZOKAT IS BÖRTÖN ÉS PÉNZBÜNTETÉSRE AKIK ÜZEMELTETIK EZT ÉS MEGGAZDAGODNAK EBBŐL!!!


ennyit erről az oldalról.

2014. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anonimitás iszonyat nagy hatalommal bir az interneten, legtöbb ember aki itt ugat az a való életben beszarna mindentől. Szóval úgy érzem, hogy eléggé nonszensz amiről itt beszélünk.
2014. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez egy troll fórum lett, semmilyen kérdést nem lehet feltenni, értelmetlen válaszok nélkül.


A legtöbb kérdés, meg szintén trollság.


Eleve mekkora baromság már az, hogy itt érdekel engem egy fiú vagy lány véleménye (jelen esetben lány), hogy mi a fenét gondol rólam, vagy hogy milyen pasi jön be neki.


Hol érdekel? Ez egy fórum, problémákra maximum, nem arra, hogy ilyen baromságokkal foglalkozzunk, való életben úgyis olyan lányt találok, aki egész más mint az itteniek.


Engem se érdekel az hogy ők hogy néznek ki, vagy mit szeretnek, akkor legyen már ez is fordítva. Való életben 100% hogy egyikkel se találkozok.

2014. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez az oldal nem szenny. Ne ebből a mocsok kategóriából induljatok ki. Tény és való, hogy romlott a minőség, de inkább az adminokat kéne megdorgálni, mint leköpni az oldalt. Volt, hogy jelentettem, szartak rá.
2014. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugye ez csak egy vicc, hogy ennyire életképtelen vagy...
2014. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!