Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vészeljem át a szexhiányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljem át a szexhiányt?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a barátommal, hiányzik ő is és a szex is. Nem igazán állok még készen egy új kapcsolatra, de amíg nem lesz valakim, addig hogy bírjam ki szex nélkül? Az önkielégítés nem az én világom... és egyéjszakás kalandokba sem szeretnék belekeveredni. (21L)

2014. ápr. 5. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
akkor szenvedj bolond!
2014. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egy több éjszakás kalandban benne lennék veled.

23F

2014. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem. Tőlem megkaphatsz mindent. szexet és ha úgy alakul komolyban is benne vagyok.
2014. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Mr. Truth ***** válasza:

Kardomat felajánlom a boldogságod érdekében


Sir "háromlábú" Lancelot

2014. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
sok privi....
2014. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha érdekelne egy kis korbácsolás nyugodtan írj.
2014. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen, elég sok privát üzenet jött... De nem kalandot keresek, arra lenne így is elég ismerősöm, aki "vállalná". Aranyosak vagytok fiúk, de egyébként honnan tudjátok hogy bejövök-e nektek..?! Na, mindegy. :)

Szóval inkább praktikákra lennék kíváncsi, olyan dolgokra, amivel elterelhetném a figyelmem.

2014. ápr. 5. 17:35
 8/16 Mr. Truth ***** válasza:
Képzeld el ahogy szétteszed a lábaid és orgazmusig nyallak :D ez a kép segit átvészelni :)
2014. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Szergej55 ***** válasza:
Rettenetes sorsod lehet. Az élet nagy problémái, íme.
2014. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mivel nekem fontos a szex, így rossz, igen. Más problémáim is vannak, de azokra tudok megoldást, erre most pont nem.
2014. ápr. 5. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!