Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "vészeljem" át?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok,először voltam szerelmes... Hétvégén randiztam a fiúval,nagyon jól ment minden,megölelt stb... Erre azóta nem írt üzenetet,ami fura volt. Ma rám írt az egyik ismerőse,hogy mi újság a sráccal,mondtam,hogy nem ír,erre azt kérdezte,hogy nem gondolom hogy nem kellek neki? Válaszolom: De,de akkor mondaná meg a szemembe.. Rá 5 perccel írt a fiú,hogy sajnálja,de ennyi volt... Nagyon fáj a dolog,először éreztem azt,hogy a szüleim előtt is felvállalnám vele a kapcsolatomat meg hasonlók... Nektek,hogy ért véget az első szerelem? Előre is nagyon köszönöm! :(
2011. nov. 10. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Vigasztald azzal magadat, hogyha olyan gyáva a srác, hogy nem képes a szemedbe megmondani, akkor baromira nem érdemel meg téged. Mert nem.

(egyébként ez a nem írt rám dolog olyan fura... ez olyan személytelen nekem, hogy az ilyen szerelmes dolgaikat az emberek a neten végzik... de gondolom, már én vagyok túl öreg a 22 évemmel :D)

2011. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen,ez tényleg gyáva dolog volt..Főként személyesen beszélgettem vele,de mivel nem ugyan abban a városban élünk nem tudtunk mindennap találkozni,ezért emailen keresztül beszéltünk... :)
2011. nov. 10. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:

ó, kedves.. "az első szerelem, olyan mint egy álmodás"

http://www.youtube.com/watch?v=j6VpfkvjaTU

2011. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!