Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vészeljem át ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vészeljem át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Megromlott a kapcsolatom a barátaimmal vagy eltávolodtunk egymástól, nincs párkapcsolatom, a családomon kívül más nem áll hozzám olyan közel, hogy napi vagy heti szinten beszélgetnénk. Próbálom megfejteni, hogy ez miért alakult így. Párszor elmegyek bulizni, meg vannak ismerőseim, de valahogy mindig kívülálló maradok. Van egy kis kisebbségi komplexusom, ami miatt lehet, hogy nem figyelek oda eléggé az emberekre, inkább én várok odafigyelést, minthogy adnék másoknak. De próbálok mindig kedves és segítőkész lenni, viszont nem tudom mi kell ahhoz, hogy megtartsak vagy kialakítsak valakivel egy szoros barátságot. Nem értem.
2012. jan. 20. 22:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Valamit rosszul csinálok, ami miatt nem vagyok annyira szerethető és nem tudom mi ez.
2012. jan. 20. 23:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel most én is így vagyok. :(:(
2012. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hm passz....nekem sose volt ilyen helyzetem :D hozzám sokan közel álnak és nem csalodtam még akkorát max 1 x 2 x én jóba vagyok mindenkivel...anyi h poénkodok jó fej vagyok stb ennyi ha valami nem tetszik meg mondom a véleményem...
2012. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Bumm a fejbe és meghalsz haver!" Ez most pont jó lesz ide.
2012. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én odafigyelek rád, ha lány vagy :)


csak megölelgetnélek, nem kérek többet csak egy fránya ölelést, olyan szeretethiányom van :(

2012. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hasonló szitu...én most épp a komplexuson dolgozom :D
2012. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kb 2 éve vagyok már így totálisan egyedül. Vannak haverjaim, "barinőim", de ezek nem igazán szoros kapcsolatok. Elvagyunk h úgy adódik, ha van pár szabad óránk sétálunk, vásárolunk/nézelődünk, dumálgatunk. De olyan nincs köztük, akire azt mondanám, hogy hajnal 3kor is felhívhatom, ha éppen úgy érzem, hogy káosz van körülöttem és teljes kilátástalanságba zuhantam és csak ülök az ágyamon és zokogok. Ezeket a helyzeteket mindig is magamnak kellett megoldanom és nincs olyan ember, aki olyan közel állna hozzám, hogy ilyenkor összevakarna.

Könnyen alakítok ki laza kapcsolatokat, mert kedves vagyok, toleráns és jó a humorom, így szinte bármilyen típusú emberrel jól kijövök. Ugyanakkor nehezen tudok megnyílni úgy igazán és nem szeretek másokra hagyatkozni. Mások segítségéra, jóindulatára alapozni dolgokat. Pl van, hogy van valami kis gondom, amiben xy fél perc alatt tudna segíteni, de eszembe jut, hogy bakker 2 hónapja nem beszéltünk, nekem nincs pofám most ezért megkeresni, és inkább kínlódok vele magamtól 2-3 órát és megoldom önállóan. Na nálam ezen kellene villámgyorsan változtatni és lehet több barátom lenne.

2012. jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!