Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan irigyek sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan irigyek sokan a páwa stílusu fiúkra?

Figyelt kérdés
legalább mi teszünk is azért hogy vonzóak legyünk
2014. márc. 5. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Színes tollakat szurkálsz a s.e.ggedbe?
2014. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem lesztek vonzóak, inkább buzává, nevetségessé váltok. És egy férfi legyen férfias, elegáns.
2014. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem irigység, inkább undor. Én, személy szerint kedélyes mosollyal szoktam figyelni az ilyen emberekre. Azért undorodnak a legtöbben, mert nem a társadalmilag elfogadott viselkedésmódot és öltözködést követik, aka "ahogy egy férfihoz illene". :)
2014. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem rájuk irigyek, hanem arra a felfogásra haragszanak (joggal), ami által a nők ezt a tömegstílust kedvelő férfitábort részesíti előnyben a normális, férfias stílusú férfiakkal szemben.
2014. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
VONZÓAK. A "PÁWÁK". ne haragudj, de ezen akkorát röhögtem :DDDDDDD a lófesz se irigy a páwákra, egész egyszerűen kimondhatatlanul undorodunk tőletek.
2014. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a hajukat irigylem,olyan jól be tudják lőni..nekem nem sikerül.


De a ványadt test és a bzis cuccok nem éppen irigységkeltőek.

18/F

2014. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mi f aszom az páwa stilus? és miért van dupla vével?
2014. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem menő az ha páwa vagy. Én mindegyik barátnőmet megkérdeztem erről, és azt mondták hogy csak röhögnek az ilyen nyomorékokon. Tökmimdegy, hogy ecsetfej vagy hasonló vagy igyis ugyis le fognak nézni.
2014. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
vonzó?:D na ne. lassan eltűnnek a férfiak..:(
2014. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Esetleg egymásnak vonzóak a páwák...:D meg a tinir*b*ncoknak, akik már 15 évesen műanyagból állnak szinte.
2014. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!