Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy hülyeség meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy hülyeség meg flegma de úgy érzem hogy gimiben nem lesz egy barátom sem és kiközösítenek maja, meg hogy seni sem fog belém szeretni és soha nem lesz barátom. Ez normális? 14/L

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolod?
2014. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló! Fogalmam sincs csak félek is ettől meg úgy érzem. Pedig nem vagyok visszahúzódó típus.
2014. ápr. 5. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyeld, én is így érzek, leszámítva azt hogy senki sem szeret belém... Mindenki idegenbe lesz, szóval nem vagy egyedül. Melyik gimibe mész? 14/F
2014. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ettöl parázok 15/l
2014. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pasid nem csak a gimiből lehet (házi nyúlra nem lövünk)

Ha pedig kommunikációképes vagy, és ki birod nyitni a pici szádat egy kis beszéd gyanánt, lesz barátod/aid. Mindenki így megy gimibe, aztán nézdd meg, hogy mindenki egyedül maradt- e.

2014. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ywerd ***** válasza:

A többiek is hasonlóképp vannak,nem hátrány,ha a régi osztálytársaiddal megtartod a kapcsolatot,hasonló cipőben járnak ők is :)

A belém szeretni résszel meg még ráérsz,a gólyabál utánig :) Hejj ,szép emlékek :D

2014. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

en is felek ettol. :)

14/L

2014. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért van, mert a filmek és könyvek nagy része, amik gimikről szólnak, a "megalázott, lúzer gyerek" szemszögéből írják le a dolgokat.


Ne parázzatok, gyerekek. A gimi király.:D

Vagy ha nem, tegyétek azzá.

2014. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!