Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökké érezni fogom? Helyébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké érezni fogom? Helyébe léphet valaki?

Figyelt kérdés
Ismeritek azt az érzést,amit valaki iránt éreztek, aminek oka az,hogy megmutattátok magatokat neki,a valódi éneteket amikor ismerkedtetek, kezdtétek közelebb érezni magatokhoz,de ő az egyik pillanatról a másikra kilépet az ismerkedésből. Hiányzik a közeledése, a helyén üresség, egy mély seb,de valahol még ott bujkál valamiféle "kedvelés". Megmagyarázhatatlan. S a legnehezebb,hogy dühösek vagytok rá. Nálam megspékelve azzal,hogy néha látom, találkozok vele,s ekkor megint ringatom magam abba az érzésbe,hogy hátha...de nem, csak haverságot akar.

#hiány #remény #kifacsar
2014. ápr. 6. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezért estél abba a hibába hogy túl hamar nyíltál meg felé. ha ő nem oszt bizalmat akkor te miért tetted ezt felé?


Így jártál most szenvedj a szerelemtől :)

2014. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"ő az egyik pillanatról a másikra kilépet az ismerkedésből"

Ismerkedés szintjén hogy lehet ennyire halálosan fontos valaki?

Ha már volt első csók is, összebújás, meg minden, és utána csak úgy lelép, akkor lenne is űr, de így? Nem született meg semmi sem, nem vesztettél.

2014. ápr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jólvan Z tudom csak játszottál hirtelen leléptél..én sokat vesztettem.. naiv voltam igen.. és még mit fogok kapni.. sosem lesz vége..
2014. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyesmin elég hamar túlteszem magam. Ez csak elhatározás kérdése. Egy két napra jól engedd be a szar érzést, (elbúcsúztatni a reményt és az illúziókat), aztán fújd ki magad annyi. Túl sokáig ezt nem érdemes nyújtani, és azon szomorkodni, hogy valakinek nem kellünk. Teljesen értelmetlen, és kellemetlen dolog. Kellemes, vagy hasznos dolgokat érdemes csinálni szabadidőben :) Aki a szívedbe van, arra pedig gondolj szeretettel.
2014. ápr. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen.. Minden szép, minden jó, majdnem összejöttünk, de mindketten elrontottunk valami apróságot, és ott lépett ki a barátságból. Eddig nem foglalkozott velem, de mostanában meg ír, hív ide-oda, és mindenhez szívecskét csatol, és én is ugyanezt érzem amit te: tudom hogy nem érdemli meg hogy törődjek vele (nem is megyek vele sehova) de nagyon hiányzik.

Nekem az, hogy megismertem, több mint 2 éve volt.

És eddig még nem tudott senki a helyébe lépni, de csak is azért, mert még foglalkozok vele.

2014. ápr. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!