Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen már? Ti otthagynátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen már? Ti otthagynátok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kézzel kimosni a ruháinkat, mert rossz a mosógép és büdösek, a barátnőmet úgy néz ki nem zavarta.


Erre mosom a kádban a 40 kiló ruhát, ő meg reszelgeti kint a konyhában a körmeit, szólok, hogy segítsen már. Megkértem, hogy vigye ki a takarót száradni (mondom ez mehet már ki) , kivitte, erre visszamegy körmöt reszelni.


Közöltem vele, hogy a többit már ő fejezi be, de ez mennyire normális? Gondolom semennyire. Ráadásul együtt lakunk egy ideje.


2014. ápr. 6. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátom, ezt nem velünk kellene megbeszélned, hanem Vele! Komolyan rohantál a GYK-ra, hogy feltedd ezt a kérdést, ahelyett, hogy lazán kivetted volna a kezéből a körömreszelőt és odaadtad volna a mosóporos dobozt?
2014. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja, és úgy állt neki olvasgatni, reszelgetni, hogy még nem is reggeliztünk (nem ettünk semmit) DÉL van! Gondoltam jó legalább addig csinál kaját ha már a konyhában van.


Most miért vele beszéljem meg? Értelmetlen.

Gondoltam döntsön a "nép"... mert belülről nem látom olyan tisztán a dolgokat.

2014. ápr. 6. 13:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, közöltem vele, hogy a maradékot már ő fogja kiteregetni és kiöblíteni :)
2014. ápr. 6. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ideje elővenni a nadrágszíjjat!
2014. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolatolvasó legyen vagy mire vársz?

Ha nem beszéled vele nem fogja tudni, mellesleg sokan, köztük én is úgy gondolom, ha 2-en dolgoznak nem csak a nő feladata a házimunka. Vagyis te is csinálhatsz kaját, vagy legalább ha már ebédelni akarsz közöld vele.


A kérdéses alapján viszont tipikus "hagyományos" pasinak tűnsz akinek elvárásai vannak csak de hogy beszélni is kéne néha az már túúúúúl sok.

2014. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!