Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Otthagynátok valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Otthagynátok valakit azért mert kicsit bénán csókol?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy én még nem csókolóztam és ha mostanában odajutna a dolog akkor tuti hogy bénáznék és ezért sok csaj otthagyna. De ha szeret a csaj meg minden szerintetek elnéző lenne? Vagy meg se mondjam hogy ez volt az első??

Segítsetek légyszi!! Előre is köszi


2010. jún. 10. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a béna kérdést... inkább keríts egy csajt gyakorolni, minthogy a billentyűzetet koptatod...
2010. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

jogos kösz:D

várom a többi véleményt

ja és kort is lécci

2010. jún. 10. 20:52
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, biztos, hogy nem hagy el ilyenért. :) Sőt, ha van tapasztalata, akkor tanítgat is . ;)
2010. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ez megnyugtató kösz:D
2010. jún. 10. 20:53
 5/18 anonim ***** válasza:

15/L

20:52-es voltam

2010. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
ha fiatal vagy akkor még úgyis sokat tanulhatsz, mindenki máshogy szeret csókolózni, lehet h a csajnak pont az jön be ahogy te csinálod, vagy lehet h nem :S valaki még 30 évesen is szarul smárol :S:S pff
2010. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Attól függ.

Egy tapasztaltabb csaj már lehet, hogy képes otthagyni, de akár kezdő is, ha ő sokkal jobban tud és maximalista.

2010. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
amúgy 16 vagyok
2010. jún. 10. 20:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti megmondanám neki,hogy ez az első!:D Ki tudja,hogy béna vagy benne? Lehet,hogy még nem próbáltad, de ált. ezen nem akadnak meg a kapcsolatok.:)

Beszéljetek meg mindent. csak14/L

2010. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

szerintem semmi baj nincs azzal, ha 16évesen izgulsz az első csókod előtt. Ne aggódj, egyszer mindenki elkezdi és senki nem tanulja gyakorlás nélkül. Hogyha a lány azért otthagy, mert még tapasztalatlan vagy, akkor keress egy jobbat. Ha szeret, akkor elnéző veled és tanítgat.

Mivel én őszinteség-párti vagyok, így azt tanácsolom, hogy mondd el neki, hogy neked ez az első. Szerintem ártani nem árthatsz vele, én pl örültem volna annak idején, ha tudtam volna, h egy srác életében először engem csókolt meg. Az elsőt soha nem felejtik el:)

szóval nyugi és sok sikert, jó smárolást:D

2010. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!