Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesítenek a "jókislányok"?

Figyelt kérdés
Akik soha semmi hülyeségbe nem mennek bele? Nem buliznak, nem isznak, soha nincs egyéjszakásuk még kavarás sem..
2014. ápr. 6. 13:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem idegesít saját magam. Engem valahogy sosem kötött le a bulizás, az ivászat (ez nem jelenti hogy soha nem iszom, de részeg sem voltam még igazán)



Egyéjszakásom sem volt soha... illetve akartam, de már az ágynál jártunk mikor rájöttem, hogy EZ nekem nem fog menni. Egyszerűen nem bírom az intim viszonyt olyannal ,akit nem ismerek, akit nem szeretek és akiben nem bízom.


Kavarni meg nem szoktam. Szeretek következetesen élni és mindenkivel látni, hogy kivel hányadán. Akivel kezdek azzal komolyan gondolom.

2014. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, nem lehet mindenki olyan kretén mint te vagy a baráti társaságotok. Én tisztelen őket és ilyeneket keresek, csak ritka mint a fehér holló.


19/F

2014. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Ez van. A sok rosszkislány között kell, hogy legyen jó is. :)
2014. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan már emberek. Nézzetek kicsit messzebbre is.


Gondoljatok már bele, hogy aki Tényleg Semmit de Semmit nem csinált soha, milyen mocskosul unalmas ember lehet. És most, mielőtt felháborodsz a komment olvasása közben: felnőtt korában hogy fog egy ilyen "jófiú/jókislány" jönni ahhoz, hogy megmondja, mit és mit ne csinálj? Miről fog mesélni? Hogy jön ő ahhoz, hogy elítélje azokat, akik ilyeneket csináltak, ha nincs viszonyítási alapja csak a másoktól, innen-onnan összeszedett információmorzsákból rakja össze milyen ez a "kicsapongó" életmód? Miért ne lehetne kölyökként/fiatal felnőttként baromságokat művelni? Miért ne szabadna kíváncsinak lenni?


Nem azt mondom, hogy az egyéjszakásokat hú-durr-bele mindenki próbálja ki, de Ti csupán a negatívumokat vázoltátok fel "hülyeség" címszó alatt. A buli sem mindig részeg disznókból áll, az ivászatban is lehet mértéket tartani. Kérlek, ne legyetek álszentek. Vizsgáljatok meg több szempontot is.

2014. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
írtad: hülyeségbe. hát akinek van egy csöpp agya,nem megy bele hülyeségekbe! az már más, hogy nem minden buli hülyeség, meg a kavarás sem hülyeség szerintem, a részegség az ami az. meg részegen egyéjszakás kaland. ez nem is baj ha kerülik
2014. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szóval már idegesítő vagyok, hogy nem iszom le magam minden hétvégén, hogy a budi mellé hányjak, nem vagyok partilotyó, nem dugok mindenféle jött-ment genetikai hulladékkal?

Teljesen értem a logikád, barátom.

2014. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Gondoljatok már bele, hogy aki Tényleg Semmit de Semmit nem csinált soha, milyen mocskosul unalmas ember lehet."


De mi az, hogy nem csinált semmit? Pontosan erre próbáltam célozni, hogy a szocializálódás nem merül ki a bulizásban meg az ivásban. Nem vagyok álszent. Elég baj az, ha ennél tovább nem lát valaki, arról nem is beszélve, hogy a bulik hanyagolása nem egyenlő azzal, hogy ki sem próbálták egyszer sem.

2014. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Mert nem issza valaki halálra magát meg nem fekszik le mindenkivel az azt jelenti, hogy nemtud róla mesélni???

Hol élsz ember. Az ilyenek tudnak erről a legtöbbet mesélni, mert te magad nem igazán látod mennyire süllyedsz le, de mások igen. Nem csak saját, hanem mások hibájából is lehet tanulni. De te üttesd el magad egy autóval, mert akkor biztos tanulsz belőle hogy nemkell az autók között rohangálni, de az értelmes embereknek akiknek elmondják hogy ne lépjen le az úttestre nagy forgalomban azok felfogják. Gratulálok zsenikém. A hozzád hasonló marhák miatt tart itt a világ.....

2014. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
#18 Felteszek két nagyon egyszerű kérdést. Figyelj, jönnek: Elolvastad te, amit írtam? Vagy csak öt szavanként ugráltál a szövegben, lehagyva a végét?
2014. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Arról volt szó, hogy "nem megy bele hülyeségbe, nem bulizik, nem iszik, nincs egyéjszakás, nincs kavarás". Ez egyenlő azzal, hogy nem csinál Semmit, nagy S-sel? Ha nálad igen, akkor te nem értesz valamit a világból.
2014. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!