Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szólt? Örült vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólt? Örült vagy gúnyolódott (? ) L

Figyelt kérdés

Voltunk ma tobben kutyakkal kirandulni. A kutyam ugralt ram h dobjam neki a labdat es osszesarozta a fenekem egy kicsit. En mentem az egyik srac elott o nem szolt semmit. De egy masik mondta neki h nem azt a kilatast kell nezni. Aztan facen irt h megfogta vki a saros kezevel a fenekem?. Nem ertem ha zavarta akkor miert nem szolt akkor? L18

most am kigunyoltak?

Massal is voltmar ilyen?


2014. ápr. 6. 14:39
 1/1 WheneverYouWant ***** válasza:

Elég butuska vagy 18 évesen...csak azért is mert ilyen dolgokkal foglalkozol.

Először is ha szólt volna akkor egyértelművé válik hogy a fenekedet nézte. De ha ezért érezte volna magát kínosan akkor nem tudom hogy facen mért merte írni. Vagy csak addigra kitalálta ez a "nagyon vicceS" megfogalmazást.

2014. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!