Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerethet még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

Szerintetek szerethet még?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki régen nagyon hajtott rám és nem hittem volna, hogy összeillünk, de most h megutált és már nem keres hihetetlenül hiányzik és rájöttem h még mindig szerelmes voltam belé (merthogy még mielőtt hajtani kezdett rám én szerelmes voltam belé, de miután mindent megpróbáltam és még úgyis közömbös volt felém feladtam). Közben most van barátom, de ővele nem olyan a kapcsolatom mint azzal a fiúval volt. Most utál, de én mindent fel fogok tenni egy lapra és bevallom neki, hogy szerelmes voltam vagyok és leszek belé mindig csak hülye vagyok. Szerintetek utána is utálni fog vagy van még remény?

2014. ápr. 6. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia LePeDő! :D
2014. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! :D

A kérdésemre is válaszolnál?

2014. ápr. 6. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát te tudod, fiatal vagy még. És fölösleges olyan kapcsolatot erőltetni ami egyoldalú. Hajrá.
2014. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, még nem olvastam el. Majd mindjárt. :)
2014. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára. Hajrá! :D
2014. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is úgy vagyok vele h reménykedem és hátha, ha meg mégse akkor valahogy túlélem...
2014. ápr. 6. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!