Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit tennétek ha kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek ha kiderülne hogy a barátnőtök hánytatja magát?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer jártam már így. A létező összes módon megpróbáltam rá hatni, sikertelenül. Aztán összejött valaki mással és mellette meg abbahagyta azonnal. Ha Te nem tudsz rá hatni, majd más fog...
2014. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elszomorítana.

Próbálnám meggyőzni, hogy nekem úgy is jó, ahogy van. (különben nem lennék vele).

Ha rám nem hallgat, próbálnék külső segítséget keríteni.

2014. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy fiúktól kérdezed, de ha egy lánynak ilyen jellegű problémája van, akkor az komoly lelki eredetű. Nem is biztos, hogy miattad csinálja, lehet több oka is. Minden esetre szerintem beszéld meg vele a dolgot, próbálj rá hatni, biztosítsd róla, hogy mellette állsz és szereted. Azt nagyon szeretjük :) L17
2014. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vinném, de előbb magam próbálnám meg leszokatni róla.
2014. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

rúgd segbe ha meglátod

az én barátom azt csinálta, elszégyeltem magam, abba hagytam meg beszéltük...

2014. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbálnék beszélni vele.
2014. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha neki jó, csinálja. Nem hinném, hogy bármit teszek vagy mondok az segítene. Esetleg felajánlanám a pszichológust, bár arra meg tuti megsértődne.
2014. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!