Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ez a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ez a legfontosabb nektek, lányok?

Figyelt kérdés

Szóval. Sok-sok ilyen, és ehhez hasonló kérdést, történetet írtak már le ide és más oldalakra is, viszont pontosan azért van ez így, mert mindenkinek megvan a maga kis története. Nálam is így van ez.

Az önjellemzés mindig egy kritikus dolog, de azért pár dolgot leírnék magamról. Mindig igyekszem kedves, udvarias és együtt érző lenni, sosem bántok senkit. Káros szenvedélyem nincsen, bulizni sem járok, nem szórom a pénzt.

Egyetlen dologra vágyom már jó ideje, arra, hogy legyen egy barátnőm. Akiért mindent megtennék. Nem, ezek nem a szokásos nagy szavak, valóban komolyan gondolom.

A múltban számtalanszor, de az elmúlt 2 hónapban pedig folyamatosan gyötör egy bizonyos tényezővel kapcsolatos kétely. Ez pedig a péniszem. Hogy elég lennék e egy lánynak, nem lenne e csupán kín neki a velem való együttlét. Mert nagyon sokszor hallok ilyet, hogy "16-17 cm alatt nem is férfi" és ehhez hasonló tartalmú kijelentéseket.

Nektek mi a véleményetek? Nem számít ha a fiú tiszta szívéből szereti a lányt, bármit megtenne érte, de kicsi a pénisze?


Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett a történet.

20/F


2014. ápr. 7. 22:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10-es. Volt 14 centis partnerem. NEM éreztem SEMMIT.
2014. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nagy érdeklődéssel várom a továbbiakat.

Zárójelben jegyzem meg, nekem mondjuk pont a pici mellek tetszenek, csak hogy efféle eszmecsere is folyjék. :)

2014. ápr. 7. 22:52
 13/21 anonim ***** válasza:
És nekem is volt. Én is alig éreztem valamit..pedig még nem szültem,és nem is voltam sok pasival..én is így vagyok összerakva.:/
2014. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hölgyeim! Nem akarlak megbántani titeket!

A hüvely egy rugalmas, izomzattal rendelkező szerv. Ha ezeket az izmokat tudjátok használni, akkor szerintem nektek is sikerül. Más kérdés, hogy szeretitek a nagyot, és ez nem baj. Mindannyian mások vagyunk, és ez is jó. Én is a nagyokat szeretem, de ha csak kicsi jut, akkor teljesítem a küldetést azzal is. Véleményem szerint, ha igazán beleszeretnétek egy 13x2cm-es tulajdonosába, akkor a méretei miatt ti sem zavarnátok el. Vagy igen?

Nem bántás, vagy kioktatás a célom!

36Ff

2014. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem bántasz meg. :) Tudom,hogy izmos a hüvely és hogy lehet fejleszteni. Én is tudok ám nagyon szorítani..de egész aktus alatt baromi fárasztó és kényelmetlen, ez van. Nagynál erre nincs szükség. Bizonyos pózokban (kutya, térdfelhúzós misszionárius), lehet jó,de mindig így,az meg uncsi. És nekem kedvenc pózaimban elkell a nagyobb méret. Volt,hogy emiatt lett vége egy kapcsolatnak,ha nem is közvetlenül,de egy idő után unalmas volt a szex, nem is tudtunk újítani (nem is nagyon akart,tudott),és így idővel az érzelmek is elmúltak. Pedig egyébként tökéletes pasi volt.
2014. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
közben meg tökre nem a hossz számít, hanem a vastagság... nekem is 14 centi, közben meg 4.5-5 az átmérője és még sosem volt rá panasz
2014. ápr. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ja meg az előjáték számít a legtöber felkell izgatni a lányt és mind1 mekkora a szerszám
2014. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Kedves kérdező! Örülj neki, hogy akkora amekkora. A túl nagy méretnek is vannak hátrányai! Sokkal nehezebb olyan partnert találni, akivel össze passzoltok, és ez kellemetlen! A nagy méretből az én tapasztalataim szerint a nők hamar kiábrándulnak, mert nem kell odatennük magukat a kielégülésért, az készen várja őket. A nagy potenciál nagy felelősséggel jár, és nehezebb kezelni, mint egy átlagos szerszámot. A gyakori, felűnő erekciót meg kell tanulnod kezelni, a vonzó nők előtt zavarban vagy és nem tudsz közeledni emiatt. Ne hidd, hogy a nagy méret tuti mennyország. Mire megtalálod azt a nőt, akivel igazán kiélheted magad, megöregszel!
2014. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha felizgul a lány, kitágul :D

Amúgy tényleg fel kell izgatni, de ha tág hozzád, szinte mindegy mit csinálsz.

Amúgy nekem szülés előtt elég volt 12-13 cm, mostmár egyszerűen kevés :( tornáztatom az izmaimat, de semmi változás.. ha nem vagyok felizgulva elég, de az meg milyen már.. úgyis felizgulok közben, a végére meg már úgy húzom szenyény hapsit magamba... ...

De nyugi, van olyan lány, akinek pont jó lesz a méreted, ha meg elsőre nem jön össze, ne keseredj el.

2014. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az én párom kb. 13-14 cm (azért kb, mert sosem cantiztuk le, ezért kerületet sem tudok), 5 éve vagyunk együtt, nincs vele semmi gond.
2014. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!