Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ez a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ez a legfontosabb nektek, lányok?

Figyelt kérdés

Szóval. Sok-sok ilyen, és ehhez hasonló kérdést, történetet írtak már le ide és más oldalakra is, viszont pontosan azért van ez így, mert mindenkinek megvan a maga kis története. Nálam is így van ez.

Az önjellemzés mindig egy kritikus dolog, de azért pár dolgot leírnék magamról. Mindig igyekszem kedves, udvarias és együtt érző lenni, sosem bántok senkit. Káros szenvedélyem nincsen, bulizni sem járok, nem szórom a pénzt.

Egyetlen dologra vágyom már jó ideje, arra, hogy legyen egy barátnőm. Akiért mindent megtennék. Nem, ezek nem a szokásos nagy szavak, valóban komolyan gondolom.

A múltban számtalanszor, de az elmúlt 2 hónapban pedig folyamatosan gyötör egy bizonyos tényezővel kapcsolatos kétely. Ez pedig a péniszem. Hogy elég lennék e egy lánynak, nem lenne e csupán kín neki a velem való együttlét. Mert nagyon sokszor hallok ilyet, hogy "16-17 cm alatt nem is férfi" és ehhez hasonló tartalmú kijelentéseket.

Nektek mi a véleményetek? Nem számít ha a fiú tiszta szívéből szereti a lányt, bármit megtenne érte, de kicsi a pénisze?


Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett a történet.

20/F


2014. ápr. 7. 22:17
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat, a továbbiakban is érdeklődve várom a hozzászólásokat.


Én őszintén szólva csak érezni szeretném végre, hogy valaki szeret (itt most nyilván nem a rokoni szeretetről beszélek). Kicsit talán fiatal vagyok hozzá, de sokszor elképzeltem már a jövőt, amiben igazából egy nagyon központi dolog van: mindenképpen családot szeretnék,feleség ,gyerekek.

És annyira borzasztó a dolog, hogy sokszor a péniszméret áll annak az útjába, hogy valaki boldog legyen, miközben meg - és most nem feltétlenül magamról beszélek - akár a világ legodafigyelőbb, legkedvesebb és így tovább emberéről van szó.

Lehet hogy túlreagálom a dolgot, csak nehéz tisztán látni, amikor jó páran simán kijelentik, hogy egy bizonyos méret alatt elküldik a férfit. Nem bántani akarom őket, csak számomra ez nagyon furcsa. De lehet hogy bennem van a hiba és rossz a szemléletem, bolygót tévesztettem...

2014. ápr. 9. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!