Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem volt még csajom mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem volt még csajom mi a hiba a rajtam amiért nem lehet?

Figyelt kérdés

22 f

min kéne változtatnom

kép privibe



2014. ápr. 8. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos gyári hibás vagy. :D
2014. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
küldj képet :)
2014. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem is :)
2014. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Valószínüleg önértékelési probléma lehet. Meg vagy magaddal elégedve? Változtass az öltözködéseden, frizurádon, olyan legyél, amilyen akarsz, ne amilyennek elvárnak. Ettől egyszerre több önbizalmad lesz.
2014. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz képet, és talán tudok véleményt mondani :) 17L
2014. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy úgy öltözködik hogy jól érezze magát és jól is nézzen ki, valamint másik oldalra túrja a haját, alapvetően még nem lesz jobb parti. És amúgy sem a ruha teszi az embert.
2014. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet, háthatudok segíteni.
2014. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!