Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtam egy lánynak facebookon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam egy lánynak facebookon, szerintetek érdeklem?

Figyelt kérdés
Mar korabban is terveztem hogy irok neki, ma sor kerult erre. Azt mondtam igazan gyonyoru, es kerdeztem lenne e kedve beszelgetni... Mondta hogy benne van, vissza is jelolt kb rogton, kesobb dumaltunk, mondta, h"egy jo beszelgetesben mindig benne van" (nemtudom ez celzas volt-e valamire). Annyi biztos h nincs baratja, a posztjai is errol arulkodnak, h elegge szingli. Eleg jot beszelgettunk, sokat veseztem ki az alkatat, h milyen szep, kepeket is mutatott magarol... Meg is jegyezte h egyszer fotozzam ot, mert korabban modelkedett... Aztan 1 orat beszeltunk mire mennem kellett, "majd dumaljunk" mire o "okes, puszi" most este meg irtam neki h szep estet, fenn is volt tobbszor de meg se nezte amit irtam neki... Nem vagyok azert ronda, 5 evvel fiatalabb csak nalam, viszont elegge erett, karrierista gondolkodasu, de aranyos lany, tetszik es nem tudom valaszol-e, azt hiszem holnap irok neki es ha akkor se valaszol, akkor nem erdeklem... Szerintetek?

2014. ápr. 9. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 1 szer irtal de meg valaszolt akkor

1. Csak nem ert ra es kesobb ir anelkul h irnal neki

2.direkt nem ir vissza, de ha meg1szer rairsz akkor sem fog, nem erdekled

2014. ápr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái :D:D:D
2014. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!