Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy fiu vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiu vagy egy lany hogyy veszi eszre hogy eleg erett a nemi elethez?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Erezni kell.
2014. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy mer róla beszélni.
2014. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzi, hogy szexelne. No, akkor kell hozzáadni pár évet.
2014. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fizikailag? Fiúnál az első sperma után pár hónappal, lánynál az első menstruáció után.

Lelkileg? Amikor nem mások véleménye miatt akarja, hanem ő is készen áll rá.

Párkapcsolatilag? Amikor megbízik annyira a másikban, hogy tudja nem hagyná el őt kisebb dolgok miatt.

2014. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én onnan gondoltam, hogy nem érdekelt ki mit gondol. Nem akartam elmesélni ország-világnak, nem csináltam belőle menőségi kérdést, de ha rákérdeztek, elmondtam, hogy igen, megtörtént. Tudtam miért és hogyan kell védekezni, minden eshetőségre felkészültem, ha kiszakad a gumi, sürgősségi tabletta megvolt, tettem félre pénzt még abortuszra is ha nagyon muszáj lenne (szerencsére sose szakadt ki a gumi) és tényleg csak azért akartam, mert én már vágytam rá és az akkori barátomban is bíztam, hogy törődik majd velem ilyen téren is.

Így most sok év távlatából azt gondolom, már azelőtt is érett voltam rá fejben, mielőtt megtörtént, de féltem túl korán belevágni. Így viszont nem bánok semmit.

2014. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!