Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 37 éves nő vagyok és lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves nő vagyok és lassan felemészt a bánat. Mit tegyek? Párkapcsolatom átlagon aluli, sokat sírok is, nincs már kedvem az élethez.

Figyelt kérdés

Belebetegedtem a silány párkapcsolatomban, nincs semkim, rokonaim, szüleim távol élnek (Skype-n) folyamatos kapcsolat velül), de nekik amúgy sem mondhatom el, hogy nem vagyok boldog, mert nem szeretném szomorítani őket.

Páromnak olyan a baráti köre, hogy . . . , nem is tudom, hogy mondjam, kritikán aluli, egyszóval "nem az én fajtám", kàromkodnak, értékrendjük egyenlő a nullával, én nem vágyom a társaságukra.

Gyerekem sajnos nincsen, pàrom érzelmi analfabéta, egy kutyám van, ő a mindenem. De én így nem tudok élni, vágyok a szeretetre, szerelemre, több kell nekem, mint amit a párom tud adni. Neki sins senkije, nekem sincs, és lassan felemésztem teljesen magam. Állandó gyomomorproblémákkal küzdök emiatt és már egy vagyont elköltöttem, hogy meggyógyuljak.

Saját vállalkozásunk van, elköltözni nem igazán tudok, nincs lelkierőm hozzá és ráadásul semmi garancia nincs arra, hogy "megtalálom az igazit".

Egy biztos, hogy én nem ilyen életre vágytam.


2012. máj. 20. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
csak akkor fog változni az életed, ha elhagyod és elköltözöl... szóval lépj ki ebből és élj egy kicsit.
2012. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha akarsz hanem ebböl az az egy kiut van hogy mégis csak ott hagyod, ilyen kapcsoltban pedig örülj hogy nincs gyerek sokkal nehezebb lenne minden. Lehet hogy nem alálod meg a tökéletes pasit de ha belegondolsz ettöl már csak jobbat találhatsz ha végre ráveszed magad és neki indulsza világnak. Szerintem 37 évesen még nincs itt a világvége simán találsz valakit akivel boldog lehetsz,csak ne maradj ebben a kapcsolatban hiába köt a vállalkozás az sem ér ennyit. ÉS ne sajnáld magad hanem állj a sarkadra, akármilyen nehéznek tünik is !
2012. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azt mondják, már ilyenkor késő gyermeket szülni.

Én meg erre azt mondom, hogy az orvos tudomány még sehol sincs! Szült már 60 éves nő is egészséges gyermekeket (ikreket) úgy, hogy ő is egészséges maradt.


Teljesen őszinte választ vársz?

Először ültesd le, mondd el minden problémádat szemtől-szembe. Ha ezután is ugyanezeket tapasztalod, akkor hagyd ott a fenébe!

Nő vagy, legyen egy egészséges önértékelésed, tudd, hogy mit akarsz, és ha valami nem tetszik, akkor javíts rajta, vagy változtass!


A vállalkozásból való kilépésnek is bőségesen meg van a módja, ha akarsz.

2012. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy mi nem tudunk neked segíteni, mert te pontosan tudod, mi a problémád és pontosan tudod, mit kellene tenned, csak nincs erőd megtenni. Ha jobb életet akarsz, változtass. Hagyd el a pasit, keress mást, akitől megkapod azt a szeretetet, amire vágysz. Hidd el, hogy sikerülni fog, csak meg kell tenned az első lépst! Sok sikert!
2012. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Gyerek már nem kell sajnos, fájó szívvel mondom ezt, de én már belenyugodtam, hogy majd a következő életemben lesz gyerek.

Kezdem azt hinni, hogy az én elvárásaimmal van baj, pedig nem, de tény, hogy én egy mélyebb érzemű nő vagyok, jó nevelést is kaptam, értékrendem a helyén, viszont átlagos vagyok. Nem végeztem egyetemet, szeretem a rendet, és kiborít ha valaki igénytelen, modortalan, nem családcentrikus.

2012. máj. 20. 21:59
 6/15 anonim ***** válasza:

Mit vársz tőlünk, kedves kérdező? Még esélyt sem adsz magadnak arra, hogy más életed legyen. Neked ez így jó? Ha nem költözöl el, akkor bizony sehogy sem fogsz ebből a helyzetből szabadulni. Szerintem nem akarod eléggé, vagy egyszerűen beletörődsz abba ami van, és passzívan szenvedsz. De én azért drukkolok, hogy végre összegyűjts az elegendő "lelki erőt" és tegyél valamit a jobb ügy érdekében. Itt nem várni meg gyakorikérdéses emberkéktől kell a megváltást várni, hiszen konkrétan Te is tudod mi a probléma forrása és ennek az egyetlen megoldása, ha elköltözöl. Mi nem tudunk segíteni a szó szoros értelmében, csak tanácsokat adni, amit ha megfogadsz jó, ha nem, nem. Ne felejtsd: itt egyedül Neked kell cselekedned!


Sok sikert a továbbiakban, boldog életet kívánok!

2012. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Semmit nem várok tőletek. Ezt akartam is írni, de Iphone-ról írok, és kihagytam. Már az is jól esik, hogy ide kiírtam.

Ilyen állapotban nincs erőm újrakezdeni és a másik nagy baj az, hogy a szüleim szeretik.

2012. máj. 20. 22:06
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Tehát akkor ha jól értem egy 37 éves jolmenő csaj vagy akinek elég jól megy a a közös "vállalkozásodból" amit a férjeddel(akinek a barátai köre idézlek: "kritikán aluli, egyszóval "nem az én fajtám", kàromkodnak, értékrendjük egyenlő a nullával" Értsd: bünözők) viszel. magyarul ő csinálja csak a te neveden van. Szóval rohadt jól élsz a csivaváddal leszámitva azt hogy a férjed leszar és még meg se dug rendesen, és nemtudod milegyen mer pénzélkül sem akarsz maradni meg azér egy állompasi is kéne aki kikormozza a nedves kis puncidat.

3 lehetőséged van:

1: [link]


2. Tartssz szeretőt.

3. Huzz el onnan. csóró leszel,dolgoznod kell, nemlesznek drága ruháid és nembiztos hoy találsz egy rendes pasit.

De hátha. Sok szeencsét!!

2012. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Úristen! Tipikus magyar gondolkodásmod. Ma Magyarországon kinek megy jól a politikusokon és a maffián kívül?!

Rosszul látod az én helyzetemet!

Apropó, nem megy jól, nincs nagy házunk, de éldegélünk, ja és nem csivava, hanem egy 50 kg. Nagy kutya.

2012. máj. 20. 22:15
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először is keress magadnak egy hobbit, legjobb, ha valamilyen mozgással kapcsolatos. Szerezz barátokat, ismerkedj, járj el otthonról. Aztán majd meglátod, hogy alakulnak a dolgaid. A lényeg, hogy most mozdítsd ki magad ebből az állapotból, találj valamit, amit szeretsz. Nem kell ehhez kapásból elhagyni, kicsit szedd össze magad, állj pozitívabban a dolgokhoz.

Lehet, hogy nem fogod "megtalálni az igazit", de ha nem jársz el sehova, ráadásul negatív a kisugárzásod, szinte biztos hogy nem fog menni. Vegyél erőt magadon!

2012. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!