Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baba születése után ti mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baba születése után ti mikor tértetek vissza a szexuális élethez?

Figyelt kérdés
Nekünk 2 hónapos a fiunk és kb a terhessége 4. hónapjától nem voltunk együtt orvosi utasításra. Most viszont már elvileg lehetne, nem? Nem akarom erőltetni, de eddig úgy tűnik, hogy a feleségem még nem akar mondván fél, hogy "nekiesnék". Nagyon türelmes voltam ilyen szempontból is persze, csak vannak hiányaim most már és nem akarom felhozni, mert elég ideges így is. Nem tudom, másnál ez mikortól állt vissza az életébe?
2013. jan. 2. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

A szülés utáni 7. héttől szabad.

Nyugodtan.

2013. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
6 hét után.
2013. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első gyereknél ahogy lehetett, 6 hét után.

Másodiknál 3 hónap után. Nem kívántam. Beszéltünk róla, nem erőltette, aztán én vettem rá magam. Ha ő várt türelemmel, akkor rajtam volt a sor. Onnantól működött :) Nem tudom mi volt a problémám. De kellett akkor az a kis idő.

Beszélj vele, mond el, hogy nem sietted, de te már kívánod.

2013. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már írták 6-7 hét után már lehet,persze ne ess neki, csak óvatosan, mert ilyenkor picit megint új lehet az érzés, mindkettőtöknek. Kényeztesd, lazítsd el.
2013. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! szabad egy kicsit udvarolni.. mint régen... /az anyaság érzés első időben elnyomja a többi vágyat, érzést, egy kicsit meg kell hódítani újra:)
2013. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
először is elmegy orvoshoz, és ha ő rábólint, akkor már szabad. Nálunk ez a 6. héten volt. Igaz, nekem császárom volt, nem izgultam a gátseb miatt. Ha sima szülés lett volna, húztam volna én is sokáig...
2013. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi végig együtt voltunk terhesség alatt is, szerencsére nem volt semmi akadálya. A terhesség után kivártuk a 6 hetet, de utána óvatosan elkezdtünk összemelegedni, bár volt, amikor fájt, főleg 1-2 olyan póz volt, de a férjem úgy bánt velem, mint a hímestojással. Ez az időszak a szeretkezés időszaka volt, semmi durvulás. Most már majdnem 1 éves a gyerek, és mi is visszatértünk a régi kerékvágásba.
2013. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi 6. hét után,mikor az orvos rábólintott.Csak szépen óvatosan,nem volt semmi gond.Igazából már a feleségem leste a naptárt,mikor lehet már:D Persze azóta nem olyan,mint a gyerek előtt,mert nehéz nyugis időszakot találni,ami előreláthatólag nem 10-15 perc lesz,és épp mi sem vagyunk hullák,de ez idővel változik úgyis,most 3 hónapos a kicsi.
2013. jan. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi mindhárom gyereknél a 6 hetes nőgyógyászati vizsgálat után, vagyis aznap este. :-)

Már nekem is nagyon hiányzott, a férjemről nem is beszélve, általában a szülések előtt 1-1,5 hónappal csináltuk utoljára. Egyébként az első szülés utáni pár alkalom kicsit fájt.

Szerintem nálatok nem fizikai akadályai vannak, hanem a feleséged hozzáállásával lehet a gond. Mi az, hogy "elég ideges így is"??

2013. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!