Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik barátnőm össze szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egyik barátnőm össze szeretne hozni egy fiúval, akinek korábban ő tetszett, és talán még mindig tetszik. Hogyan viselkedjek majd? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy az egyik barátnőm szeretne összehozni az egyik fiú barátjával. Képeken láttam csak eddig, de külsőre bejön, elég helyes. Jövő héten suli után találkoznánk. A fiúnak viszont korábban tetszett a barátnőm, be is próbálkozott, de ő elutaította, és most már csak barátok. De elvileg egy csendes fiúról van szó, aki a barátnőmmel mégis teljesen máshogy viselkedik, jókat beszélget, nevet és bulizik vele. Ezért is olyan fura nekem ez az egész. Mint mondtam suli után találkozna a fiú a barátnőmmel, de mondta, hogy én is menjek majd velük, de ezt a srác nem tudja még. Ez szerintetek milyen? Lehet, hogy nem örülne nekem, ha én is mennék. És ha megyek, akkor hogy kellene viselkednem, miről beszéljek, hogy szimpatikusnak találjon? (Még soha nem volt barátom, ezért vagyok most ki ennyire.)

16/L


2012. szept. 8. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne megbizonyosodnod róla, hogy nem-e megint csak a barátnőd közelébe akar férkőzni!
2012. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A találkozásunknál korábban nem tudok róla meggyőződni, sajnos. Amúgy azt sem tudja, hogy én is megyek, barátnőm ötlete, hogy amjd becsatlakozom. De ez milyen már.. nem bunkóság?
2012. szept. 8. 21:01
 3/7 Évike147 ***** válasza:
hát egy próbát megér, soha nem lehet tudni.. add önmagad, próbálj meg ne rákészülni, mert akkor abból biztos valami ciki szitu lesz, inkább állj úgy ehhez, hogy lesz ami lesz.. aztán ha mégis gáz lenne, hogy te is ott vagy valahogy próbálj meg udvariasan lelépni :D
2012. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne készülj rá, mert akkor görcsös leszel és nem fogod magadat adni.
2012. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, nem készülök rá. :D De nem tudom, mit tegyek ha zavarónak tűnik, hogy ott vagyok, vagy milyen témákat hozzak szóba?
2012. szept. 8. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:

"De ez milyen már.. nem bunkóság?"

Hasonló! Én így látatlanban inkább sz@rkavarásnak mondanám! A srác talán azt hiszi, hogy a csaj akar tőle vmit, miközben az meg rád akarja passzolni... Ez lesz aztán a meglepi neki!

2012. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Részemről kérdeztem, hogy nem-e az. Akkor inkább hagyjam, azt én sem akarom, hogy reménykedjen, aztán meg koppanjon, vagy leessen neki, hogy csak velem akarják összeborolnálni. :(
2012. szept. 8. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!