Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti, hogy álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti, hogy álltok egy meleg sráchoz?

Figyelt kérdés

Titkoltam sokáig,aztán kitudódott,viszont hatalmas meglepetésemre senkit sem zavart,mindenki elfogadott,és mondhatni jobb a viszonyunk,sokkal nagyobb a bizalom,és valóban közelebb kerültünk egymáshoz,mind a fiúkkal,mind a lányokkal.

Pedig a fiúk többsége elítéli a másságot,legalábbis mindig úgy hittem. És,ahogy olvastam pár itt fellelhető kérdést,az csak szintén erősítette azt a meggyőződésem,hogy a mai kamasz fiúk igenis elítélik a másságot.

Melegek/leszbikusok,Nektek vannak tapasztalataitok ilyen téren? :)

(A provokatív,rasszista válaszoktól légyszíves kíméljetek,úgyis jelentem,sokra nem mentek vele,mindkettőnknek jobb lesz így.)

Előre is köszi az értelmes válaszokat! :)



2014. ápr. 9. 19:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
En nem vagyok meleg de nem itelek el senkit csak azert mert mas... 16/l
2014. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ,természetesen ment a zöld kéz! :)
2014. ápr. 9. 19:17
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én elfogadom õket, semmi bajom nincs velük. Csak lehetõleg ne elõttem enyelegjenek de ezt egy hetero pártól se bírom elviselni.


19/L

2014. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm! :)
2014. ápr. 9. 19:28
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Nekem különösebb bajom nincs velük. Csak ne viselkedjenek úgy, hogy feltűnő legyen, hogy bu**k.
2014. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Amíg normális emberi gusztus határain belül marad ( ez mindenkire vonatkozik ), cseppet sem érdekel. Ez mindenkinek a magánügye.
2014. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Én eddig csak az egyik legközelebbi lány barátomnak mondtam el, hogy meleg vagyok, de hihetetlenül felemelő érzés volt, hogy mennyire jól fogadta :) :)

Azóta jobb barátok vagyunk, mint előtte, és külön pozitívum az is, hogy nem kell tartanunk a "fiú-lány barátságban az egyik fél mindig többet akar" dologtól.


(És jól esik nagyon olvasni az olyan kommenteket, amelyekben elfogadják a melegeket, meleg párokat :) Mert pontosan erre van szükségünk azt hiszem, hogy ami magánélet, az maradhasson is az, szabadon. )


5-ös hozzászóló! Lehetőleg kérlek ne a b*zi szót használd, mert ez elég nyilvánvalóan sértő. Nem szívesség kérdése, simán fair-ség és hogy úgy bánunk másokkal ahogy elvárjuk, hogy velünk bánjanak.

2014. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

#5 vagyok. Nem mindegy, hogy hívom azokat??

Engem általában még az is zavar, hogy néha a melegek a hetero srácokra is rámozdulnak és osztálytársam pasijával is ezvolt és ő is meleg lett.

2014. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Sehogy. Egyik osztálytársam meleg, emellett az egyik legjobb barátom. A lányokkal mind nagyon jóban van, rengeteg lány barátja van. A fiúk sem cikizik emiatt, tény, hogy kevesebb hetero fiú barátja van, mint lány, de azért fiú haverokból, barátokból is van neki elég.
2014. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Hú,őszintén szólva nem gondoltam volna,hogy Ti is ennyire jól fogadjátok az ilyet,de végtelenül örülök neki! :)

El nem hinnétek mennyire feldobtátok az estém,nagyon,nagyon szépen köszönöm!

2014. ápr. 9. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!