Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hazudtam, hogy volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudtam, hogy volt már pasim, de ez nem igaz, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik o. társammal alakulgat valami, úgy érzem. Ma rákérdezett, hogy hány pasim volt eddig, stb. 18 éves vagyok, még csak nem is érdeklődött felém senki se...gáznak tartom, hogy nem sikerült kapcsolatot kialakítanom, míg mások képesek voltak erre. Ezért inkább hazudtam. De hülyén érzem magam emiatt, főleg ha ki is derül. Általában hazudni sem szoktam. Mit csináljak? :/ Egyébként hogy miért nem volt még pasim? Mondhatnám azt, hogy azért mert ronda vagyok, de a legfőbb ok az, hogy zárkózott vagyok.
2014. ápr. 10. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy nem mondtál igazat. Nekem az exem másfél évig hazudta ezt, nem volt túl jó mikor megtudtam hogy ez nem is igaz.
2014. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Az a gáz, hogy hazudsz, kis hülye.
2014. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért hülyézed le, sztm nem azt kérdezte. Szerintem van még pár ember aki szokott túlozni és füllenteni, ez nem egy eget rengető hazugság szerintem. Vagy hagyd ahogy van és rá koncentrálj nem kell foglalkozz,de ha nagyon bánt akkor el is mondhatod neki hogy füllentettél és nem volt még senkid, amit lehet értékelni is fog mert azért valljuk be a mai világban nagy szó hogy 18 éves kor előtt nem volt senki egy nőnek. Már 10 éves cafkák úgy viselkednek mint egy 20 éves.
2014. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PearlDiver ***** válasza:
Sztem is mondd el neki hogy még nem volt_ és azt is hogy miért ferdítettél. Meg hogy megbízol benne ezért vallod be. Értékelni fogja, hidd el :)
2014. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én inkább csak finomítanám.

Volt valaki, akivel elkeztél járni, de két randi után nem folytatrad, mert nem volt igazán közös témátok.

Egyébként meg nem szégyeb, ha valaki visszahùzódó, és 18 évesen még nem volt kapcsolata

2014. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülyeség volt, meg nem is szoktam hazudni, de épp órán beszélgettünk... :D és nem akartam, hogy esetleg más is hallja. Ha esetleg komolyabbra fordul a dolog, elmondom neki. Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!:)
2014. ápr. 10. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!