Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban nincs fiú lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nincs fiú lány barátság?

Figyelt kérdés
Vagyis olyan aki igazi nagyon nagyon jó..valóban nem létezik tiszta fiú lány barátság anélkül, hogy az egyiknek ne fájna?

2014. ápr. 10. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
De létezik :)
2014. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hidd el létezik :)


Csak nagyon kevés az esélye h ugyanugy vonzódtok egymáshoz. Tehát van egy alap érdeklődés, de nem éri el a szex vagy a szerelem szintjét. Hasonló képpen van egy kapcsolat is, csak ott mind2 félnek szerelmi szinten kell lennie.

2014. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 PearlDiver ***** válasza:
2014. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
De létezik.
2014. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem egy évig létezett, de most már egy kicsit kezd fájni a dolog és nem tudom mihez kezdjek.


20/f

2014. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De, létezik, és akkot is létezni fog, ha naponta hatszor teszitek fel ugyanezt az ostoba kérdést.
2014. ápr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De van ilyen. Nekem kb. 3 lány barátom van akikkel nagyon jóban vagyunk, egyikükkel már évek óta. Már szinte családtag. Mindig beszélünk minimum havonta 1x és nagyon szeretem, de nem tudom megmagyarázni. Az őrangyalom :)
2014. ápr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sokáig azt hittem, van, majd lefeküdtünk, és barátság extrákkal lett belőle, később pedig megszakadt a kapcsolat. Fájni nem fájt senkinek, remekül éreztük magunkat barátokként és szexpartnerekként is. Nem lelki sérülten léptünk ki a végén, hanem azért, mert akadt komolyabb partner, majd a távolság elsodort minket egymástól. Harag nélkül, szép emlékekkel ért véget ez a barátság, később viszony. Egyébként 6 évig tartott, majd 1 évig az, mikor már szex is volt.


Ilyen tapasztalatok után sem állítom, hogy nem létezik férfi és nő közt barátság, hisz létezik, én magam is átéltem ezt éveken keresztül. Inkább úgy mondanám, elég sérülékeny kapcsolat ez. Sokféleképpen érhet véget, és valóban előfordulhat, hogy valamelyik fél sérül.

2014. ápr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik normálisan válaszóltak. Sokat segített, köszönöm.
2014. ápr. 11. 00:34
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem nem szokott fájni a barátság. nem tudom te hogy vagy vele :D pl van néhány fiúbarátom, akikkel szinte együtt nőttünk fel, meg minden, és olyanok, mintha a tesóim lennének. akár kollégákkal is lehet barátkozni... vagy szerinted minden barátkozás mögött van mögöttes szándék? azért ez túlzás...
2014. ápr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!