Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy régi szerelmet?

Figyelt kérdés
Szóval ennek a régi szerelmnek már 8 éve,azóta férjhez mentem és nagyon szeretem a férjemet,mégis a régi emlékek nem hagynak már ennyi éve nyugodni szerintem ez már nem normális,mindíg eszembe jut róla egy csók egy ölelés néha ilyenekről ábrándozok,kapaszkodtam a múltaba vissza néztem úgy akartam felejteni hogy közben mindíg emlékeztem,nem igaz hogy ennyi éve mindíg szoktam rá gondolni,egy faluban élünk de nagyon ritkán szoktam látni,és már talán van vagy 5 éve is hogy szót váltottunk,köszönő viszonyba vagyunk,de nem szeretem látni se inkább kerülöm ha lehet a közelemben van olyan kínosan érzem magam,de ha lenne rá lehetőségem és ha a csillagos eget is lehozná nekem én akkor sem csalnám meg vele a férjemet,valaki volt már ilyen helyzetben,hogy verjem ki a fejemből mert már unom.
2014. ápr. 11. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

VAN EGY ROSSZ HÍREM!

Ha eddig nem sikerült, akkor ezután sem tudod majd kiverni a fejedből!

A dolog ismerős, én lassan 17 éve nem tudok valakit kiverni a fejemből! Az egész 1997 ben, Gyárfás napját követő éjszakáján kezdődött, a Fővám téri Burger King étteremben...

Mai napig el tudnám mesélni az egészet, a megismerkedéstől, egészen a kapcsolatunk végéig...


Mai napig érzem az illatát annak az érdi lánynak, ha becsukom a szemem, és erősen rá gondolok...

Tán még ma is szeretem...

Pedig azóta már feleségem van, meg 3 gyerekem...

Sosem felejtem el azt hiszem...

Az életem részévé vált, nem is akarom elfelejteni talán...

2014. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommentet,de ez akkor sincs így jó sokszor eszembe jut hogy vajon én még eszébe jutok-e mindíg kiváncsi voltam erre, mert én voltam az első nagy szerelme,olyan ő nekem mint a mágnes húzz pedig nem akarom. :(
2014. ápr. 11. 11:17
 3/3 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom ...eszébe jutsz... ahogy kommentelő barátunk mondta ....van ami nem múlik el még ha valami jobb is követi....
2014. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!