Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A többi colos, gizda, nyegle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi colos, gizda, nyegle fiút kérdezném:hogyan sikerült feldolgozni, hogy ilyen genetikával születtek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy elkezdtek edzeni, és tenni ellene, nem pedig itt nyafognak.
2014. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer öngyilkos lettem, segített.
2014. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már megtörtént,egy éve edzem,de a hosszúkás,nyúlánk alkatom akkor sem változik
2014. ápr. 11. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem különösebben nem zavar.
2014. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tészta, csoki, kenyér, chips. Ezek majd segítenek rajtad.
2014. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Köööönyörgöm, fogjátok már fel, hogy nem az alkatotokkal van baj, hanem azzal, hogy csak és kizárólag ezen siránkoztok és nyafogtok mindig! Kedves kérdező, te naponta 84395738495738967 ilyen kérdést írsz ki, a felhasználóneved is azt mutatja, hogy ez a központi témád, de köööönyörgöm, akadj már le róla.. Nincs baj a genetikáddal, azzal viszont marha sok van, hogy áááállandóan ezzel foglalkozol...
2014. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy totál telibe sz@rom :)


Ha valakinek teszek így ,akkor tetszek ,ha nem akkor tovább lehet sétálni, ennyi :)


Érdekes módon minden hozzám hasonló vékony magas srác itt nyafog, ahelyett, hogy felemelné a seggét és ezt az időt is ismerkedéssel töltené. Nem olyan nagy ügy ismerkedni. Bárhol lehet, bármikor, egyedül, társaságban, csak elhatározás kérdése, fejben dől el.


Max 6 hónapot voltam barátnő nélkül, simán kiéltem magam mások szerint is "jó csaj"-nak minősített lányokkal.


Most 22 vagyok és most szeretnék komoly kapcsolatot. 2 hónapja már randizgatok is egy lánnyal :)


ÚGYHOGY EMELJÉTEK FEL A SEGGETEKET ÉS HÚZÁS A GÉP ELŐL, IRÁNY ISMERKEDNI!!!

HA AZT AZ IDŐT AMIT ITT NYAFOGÁSSAL TÖLTESZ, ISMERKEDÉSRE FORDÍTANÁD MÁR RÉG LENNE CSAJOD!


EZ IGAZ A TÖBBI MAGAS VÉKONY SRÁCRA IS!

2014. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!