Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csinaljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csinaljak. Részletek lent. HELP?!?!?!?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akit nagyon szeretek és ő is viszont szeret. Ezzel még nincs semmi baj csak hogy tavaly juniusban kavartam az egyik osztálytársammal aki a mostani barátomnak az exlegjobb haverja ... Na és az itt a legnagyobb probléma hogy az osztálytarsam mai napig azt szeretné ha vele lennék de tudni kell rola hogy neki csak arra kellenek a csajok hogy lefektesse öket és kész. És én még igy is annyira vonzódom hozzá pedig tudom hogy a barátom mellet sokkal jobb nekem de az osztàlytársamat minden nap látom és sokszor vele is álmodok de nem akarom megbántani a barátomat mert nagyon szeretem ... és sajnos volt már párszor hogy végig futott az agyamon mi lenne ha ....?? Abban szeretném a segitségetek kérni hogx mit tegyek annak érdekében hogy elmuljon ez a vonzalom az osztálytársam iránt! :)

2014. ápr. 11. 19:57
 1/9 WheneverYouWant ***** válasza:
35%
A Fekete Mágia segít!
2014. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Jól megkeverted az elején. Az exem exének az exlegjobb barátjának a szomszédjának az exe.

Szívjál egy kis gázt inkább... :)

2014. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor még nem ismertem a mostani barátomat..
2014. ápr. 11. 20:02
 4/9 anonim ***** válasza:

nem fog csak úgy elmúlni, mert te azt szeretnéd

majd idővel

addig meg ne vegyél erről az érzésről tudomást és semmiképp se csald meg a barátod

ha meg tudod hogy ilyen az osztálytársad, nem hinném hogy érdemes lenne szakítani azzal, akivel együtt is vagy

2014. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
így vagy úgy, szüntesd meg a kísértést
2014. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fish1 ***** válasza:
Ha egy kapcsolatból kifelé kacsintgatsz, az azt jelenti, hogy valami már nem az igazi.
2014. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
T
2014. ápr. 11. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Dobd mindkettőt! Akármennyire is vonzódsz az osztálytársadhoz, csak nem leszel egy egyéjszakás kis ku.rva. Ami meg a barátodat illeti, ha nem vonzódsz hozzá eléggé és azon gondolkodsz hogy megcsalod, már nincs meg a szikra, legalábbis a te részedről. Többet ártasz neki ha úgy csinálsz mintha minden rendben lenne és közben vagy megcsalod vagy úgy csinálsz mintha szeretnéd de igazából csak tetszik
2014. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hanem találkoznék minden nap az osztálytársammal nem lenne semmi gond mert vonzodok a barátomhoz és nagyon szeretem.
2014. ápr. 12. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!