Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudoznak ennyit a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudoznak ennyit a nők?

Figyelt kérdés
Itt szinte minden ahhoz kapcsolódó kérdésben leírják,hogy a magasság mekkora előny,nagyon tetszenek nekik a magas fiúk és mennyire vonzóak stb. stb. és az izom csak másodlagos,nem a legfontosabb,de ha párt keresnek vagy csak alkalmi kapcsolatra valakit,mindig azt írják,hogy "izmos/kisportolt/kigyúrt férfi blablabla".Ha tényleg nem számít a kigyúrtság és fontos a magasság,akkor miért nem úgy teszik fel ezeket a kérdéseket,hirdetéseket,hogy "185/190/195 cm magas férfit keresek"...na erről ennyit.
2014. ápr. 11. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne általánosíts, kérlek...

Bár nem keresek alkalmit, sem kapcsolatot, de kikérem magamnak, nem hazudok senkinek.

És tényleg nem erre megyek, velem egymagas is tetszik (pedig csak 165 cm vagyok), és az izom se lényeges.

Külsőre ami fontos, hogy adjon magára, ne hanyagolja el a külsejét, egy szóval ne legyen igénytelen. Az arcát, a szemeit nézem, és a kisugárzását.

De leginkább, hogy mi van belül, ne hazudjon, és ne legyen üres (sem fejben, sem érzelmileg.)

25N

2014. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ti is úgyan úgy hazudtok szóval ellehetne csitulni!
2014. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
mert nők! a férfiak az őskor óta az erejükkel érvényesülnek, a nők fondorlattal, hazugsággal.
2014. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az én itteni véleményem és a társkeresőn valakinek a véleménye a te fejedben hogyan esik egybe? Feltűnt már, kedves kérdező, hogy akad pár millió nő kis hazánkban? Talán nem kéne általánosítani. Ja, és még egy aprócska kérdés: a férfiak is ilyen hirdetéseket tesznek fel, többségük hatvan-hetven kiló fölött már nem is ismerkedne...akkor?
2014. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, tudod mi a probléma? Az, hogy számotokra az az "értelmes" férfi, aki összehord mindenféle baromságot poénkodás címszó alatt, és számotokra azaz üres férfi, aki értelmes, és nem beszél egyfolytában értelmetlen hülyeségeket...
2014. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ne akard jobban tudni... Ne hordjon össze semmit, adja önmagát. Ha mást játszik, az előbb-utóbb úgyis kibukik. Abból én meg már nem kérek, köszönöm.

2014. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!