Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha leszbikusként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha leszbikusként férfiakkal van szexuális jellegű álmom?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg mégse vagy az...
2014. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagy leszbikus :)
2014. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Mégse vagy az lol mire számítottál?
2014. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Heteroszexuális vagy, lehet mindig is az voltál, ez szívás, ha van leszbikus párod, nehéz lesz neki megmondani.
2014. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
biszexuális vagy*
2014. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem értem mert a való életben csak nőkkel tudom elképzelni az életem, egyszerűen egy pasi nem tud felizgatni.
2014. ápr. 12. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáltad már fiúval is?
2014. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak én tartom röhejesnek, hogy amikor egy leszbikus nő tesz ki ilyen kérdést, rögtön "nem vagy leszbikus" válaszok jönnek, de mikor egy hetero lány akkor "ugyan, ez csak egy álom, semmi köze ahhoz hogy kihez vonzódsz, főleg ha való életben nem is foglalkoztatnak lányok..."? Kövezzetek meg, de ez eléggé fura nekem. Naja!


Szerintem semmit nem jelent. Annyi baromságot tud álmodni az ember, hogy az már fáj, ráadásul ezernyi oka lehet, hogy miért pont azt kreálta a tudatalattid, amit. Nekem is volt már álmom férfiakkal, pedig egyáltalán nem tudok hozzájuk úgy vonzódni, mint egy másik nőhöz. Érzelmileg pláne. Ezen nem kell fennakadnod, éld csak tovább az életed, kár aggódni. Nem ilyesmi fogja megszabni milyen skatulyába tartozol, ha te hétköznapokban nőkhöz vonzódsz, velük látod magad a jövőben, akkor velük. Nem leszel csak attól biszex, mert van néhány fura álmod; elvégre nem izgatnak fel a férfiak.

2014. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen álmom nővel, ráadásul egy rokonommal, pedig a férfiakat szeretem. Elég bizarr, de ez van, nem jelent semmit... L
2014. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szexálmok nem a szexről szólnak, csakúgy, mint a halál-álmok nem a tényleges halálról. Van, aki nemi erőszakról álmodik vagy földönkívüli lényekkel, néha főnökökkel vagy kollégákkal, akikkel a való életben el sem tud (és akar) képzelni ilyen helyzetet. Az ilyen álmok elég kellemetlenek, főleg, ha emlékszünk is rá még napok múlva is. Az azonos nemmel való álmodásnak különböző okai lehetnek, irigykedés egy bizonyos jellemvonásra vagy a másik erős benyomást tett rád valamivel és ez elég bizarrul szexuális álomként nyilvánul meg. Semmit sem jelent a szexuális beállítottságod illetően. Heterók álmodnak a saját nemükkel, homoszexuálisok az ellenkező nemmel. Az ember életében fontos a szex és ez is csak azt bizonyítja, hogy még öntudatban is csak azon jár az eszünk. :D
2014. ápr. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!