Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek akkora barom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek akkora barom, hogy nem merek senkihez közeledni aki tetszik pedig járok edzőterembe az arcomat sem kifogásolták ismerősök, ilyenkor elkap a gyomorfájdalom, meg az idegeskedés, beteg vagyok vajon?

Figyelt kérdés

Ma is elindultam krosszozni, előtte megálltam az áruháznál és láttam 2 jó csajt abból az egyik rögtön kiszemelt magának, szerencsére jó rikító cuccokat hordok ilyenkor, meg a motorom gumija is citromsárga szóval nem lehet elvegyülni a tömegben.

Majd ki akadt a szemem, mozdulatlanul ültem és néztem, Ő is bámult, utána még vissza fordult.

volt már ilyen régebben is, bizonyos helyzeteknél, de sose mertem odamenni, elkérni a számát vagy megkérdezni a nevét


Úgy érzem ha sose fogok odamenni senkihez, akkor viszont így magam maradok, mert Ők meg azt gondolják, "hülye leszek lejáratni magamat a srác előtt, mi van ha odamegyek és nem tetszem neki"

21F


2014. ápr. 12. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, hogy a lányok nem igen szeretnek odamenni a srácokhoz. Neked pedig egyetlen betegséged van: önbizalom hiány. Ami nem tudom miért van, ha jól nézel ki és nem vagy egy rossz pasi. Mellesleg a csajok nagy része szereti a motoros pasikat. Úgyhogy hajrá menj oda legközelebb a csajhoz, elvégre ha neki is megtetszel első pillantásra, akkor nincs gond! ;)
2014. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak én lányban...hiába mondják, hogy szép vagyok vagy hogy vannak értékeim, én ezt nem látom magamban, nem érzem magam elég jónak.

Viszont azt jól gondolod, hogy a lányok nagy többsége nem fogja megtenni az első lépést, főleg ha jól is nézel ki, így muszáj lesz összeszedned magad és kezdeményezni.

2014. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha lesz rá alkalmam, legközelebb megpróbálok lépni valamit, az érdekemben
2014. ápr. 12. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!