Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat egy elmebeteg tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat egy elmebeteg tudja hol lakom, a telefonszámomat és minden mást mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Valószínűleg skizofrén és mániás depressziós is. ez az illető egy jó barátom aki többet akart barátságnál és nem fogadta el a visszautasítást folyton hívogat rejtett számról,facebookon fenyeget hogy megerőszakol tudja hol lakom,ismeri a rokonaimat is. először azzal fenyegetett hogy megöli magát majd rájött hogy nem érdekel és utána már engem akar megölni. lehet feljelentést tenni? mennyi esély van rá hogy elmegyógyintézetbe zárják?

2013. febr. 10. 00:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
sündőrség..
2013. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet jól meg kell veretni.
2013. febr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Erős ismerős+ő=amig korházban van,nem árthat.
2013. febr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
megveretni semmiképpen nem kell, hiszen ő is csak ember, viszont rendőrségnek szólni kéne! vagy a rokonainak először, h csináljanak valamit, különben balhé lesz.
2013. febr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
KAMU A KÉRDÉS?
2013. febr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Először kapsz ellene egy távolságtartásit,és majd ha azt megszegi,akkor csinálnak valamit vele.

De mindenképpen fordulj a hatósághoz.

2013. febr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat..szeretnék feljelentést tenni de konkrétan még csak 1x fenyegetett meg és azt a beszélgetést le is mentettem meg persze a telefonos zaklatások is vannak. Viszont félek tőle mert kiszámíthatatlan és súlyos elmezavarban szenved.
2013. febr. 10. 00:32
 8/15 anonim ***** válasza:

megverni az ilyen kb fájdalmat érez ha megindul. volt olyan akibe belelőttek oszt legyúrt még 2 rendőrt mielőtt meghalt.


neked meg: isten veled xd

2013. febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
se érez*
2013. febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A rendőrségről annyit,én is felakartam jelenteni egy idiótát,követett állandóan,virágcsokrokat küldözgetett,kinyomozta a telefonszámot./már lecseréltem/ Annyit mondott a rendőr,örüljek a virágnak,nem tudnak vele mit csinálni mert nem bánt.Legfeljebb beidézik és elbeszélgetnek vele.
2013. febr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!