Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még értelme bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme bocsánatot kérnem a fiútól?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon aranyos fiú, akivel már pár hónapja beszélgetek neten, és meg is beszéltük, hogy a hetekben végre már találkozni szeretnénk. Tök lelkes volt, meg ő is adta az ötleteket, hogy majd mit csináljunk. Nagyon aranyos fiú, bármiről tudunk beszélgetni, és azt szeretné, ha a barátnője lennék, pár hete már annak is tart. Még az ismerkedésünk elején egy kíváncsiságból ráírtam egy kamuprofilból, hogy vajon másnak is olyanokat ir-e, mint nekem. A csajt 1-2 órás beszélgetés után elhajtotta azzal, hogy ő belsőleg szép lányt keres. A fiú sokszor mondogatja nekem, hogy ő nem akar másik lányt, csak engem, és szerencsésnek tartja magát, hogy vagyok neki, a szex sem érdekli, csak engem akar.

Fb-n szoktuk tartani a kapcsolatot, de beszéltünk már telefonon is. Néha szokott olyanokat csinálni, hogy megnézi amit írok, majd csak 1-2 nap múlva válaszol, mert elmondása szerint elfoglalt volt, meg sietett, meg ez meg az, olyankor csak 1-1 percre látom fent, de ezután a "régi", megint sokat beszélünk. Ezen néha be szoktam hisztizni, mert mindig átmegy az agyamon, hogy vajon más lánnyal találkozgat-e, vagy mégis mit csinálhat, hogy annyi ideje nincs akkor, hogy legalább megnézze amit írtam és visszaírjon egy mondatot legalább. Mindig megmagyarázza, pl tesóját látogatta meg (külföldi a fiú, és a tesójával más magyar városban tanulnak egyetemen), aztán én érzem magam kellemetlenül, mert hisztiztem.

Péntek óta megint ezt csinálja. Nem válaszolt az üzenetemre, majd tegnap megkérdeztem, hogy miért, arra már rögtön válaszolt, hogy a testvérével találkozott, de megkérdezte, hogy miújság velem. Én odavágtam neki, hogy miért csinálja mindig velem, hogy fent van, de nem tudna írni. Ő megnézte, de azóta nem is írt vissza, pedig láttam fent 1-2 percre, majd mérgemben kitöröltem az ismerőseim közül (egyszer már csináltam ilyet, de nem is vette komolyan, mert bocsánatot kértem).

Már hiányzik, és tudom, hogy nagyon hülye voltam. Van még értelme, hogy írjak neki egy üzenetet, hogy ne haragudjon és sajnálom, hogy ilyen hisztis voltam és nem gondoltam komolyan, amit írtam? A pár hónapnyi beszégetés alatt nagyon megkedveltem, végtelenül aranyos fiú. 17/l 22/f


2014. ápr. 13. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
sosem késő
2014. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van értelme, de ha már most ilyen féltékeny vagy akkor mi lesz később? Tuti nem tolerálja örökké. Vmit kezd magaddal! Nekem is van h csak rápillantok a telómra de nem ott/akkor akarok válaszolni...
2014. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát... ne haragudj, de elég féltékenynek, bizalmatlannak és leginkább hisztisnek tűnsz... ez pedig nem igazán jön be senkinek.
2014. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérned van értelme, neki viszont nincs értelme megbocsátania ilyen hisztis csajnak.
2014. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme bocsánatot kérned,jogosan vagy felháborodva.Oka van annak hogy nem válaszol,legalábbis én ha látom,hogy ír valaki, megnézem,és akárki az,válaszolok neki.Ezek alapján,amit leírtál,nem éri meg utána futnod,mert semmit nem jelentesz neki.Aki szeret,megragad minden lehetőséget,hogy veled lehessen,és le sem tudnád magadról vakarni.Ezek után neki kéne inkább bocsánatot kérnie,de úgysem fog... Halott dolog.Lépj tovább,nem éri meg egy embernél leragadni,lesz olyan aki megérdemel majd téged,ne fuss az után aki láthatóan nem akar semmit.
2014. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!