Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova fajul a világ? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova fajul a világ? Miért halt ki az igazi nő és az igazi férfi eszménye?

Figyelt kérdés

Ma ha körülnézek, alig találni igazi nőt, aki elegáns, illedelmes, kedves, gyengéd, mégis kemény és ellenálló, igazi férfit, aki a férfiasságának tényével többet foglalkozna, mint a tökéletesen zselézett hajával, meg a homoszexuális módon leborotvált nemi szerveivel. Mikor rontotta el az emberiség ennyire a dolgot? Hova tűntek el az igazi férfiak és az igazi nők?

És aztán még csodálkozik a világ, hogy sokan nem találnak párt... Persze, hogy nem, hiszen kik közül lehet válogatni? A félig homokos pasik és a nőietlen, őrült libák között. Nasg


Elnézést, ha provokatívra sikeredett, de már eléggé kétségbeejtett a helyzet. Ti hogy látjátok? Mit mondtok erre? Vitatkozni vágyókat várok, nem önsajnáltatókat. Csak hogy tisztázzuk.


2014. ápr. 13. 14:21
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy igazi férfinak érezhesd magad kell egy jó hátér. Az úgy nem megy, ha a lakásod 95% a bank tulajdona, a minimálbéres munkahelyed bizonytalan és mindezen nyomást még a nők terén is megérzed.


Tehát amit mondtam azt továbbra is fenntartom. Ha szar az életmód akkor mindenki foggal-körömmel próbálja magát belekényszeríteni a média által az éppen idealizált felszínes világképbe mert máson nem nagyon tudsz változtatni.

2014. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad, hogy a magassarkút eredetileg férfiaknak találták ki, és a farmert legelőször nők hordták?
2014. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
a farmert legelőször nyugat-amerikai tehénpásztorok (cowboy) hordták, mert elég erős anyag ahhoz, hogy ne szakadozzon szét, de elég lágy ahhoz, hogy ne dörzsölje ki az illető lábát az egész napos lovaglástól. én így tudtam. a többi stimmel.
2014. ápr. 13. 14:38
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Mm, nem. Először munkások hordták.
2014. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
69%

Te most azért hisztizel, mert vannak olyan nők, akik férfiasan viselkednek? Érdekes, én eddig egy ilyen nőt sem láttam. Tudod, genetikailag lehetetlen. Az meg, hogy nem mindig hordunk magassarkút, szoknyát, még nem jelenti, hogy nem vagyunk nőiesek. Megnézem azt az MB1-es női focistát, aki teniszszoknyába áll be a kapuba. Komolyan, ilyen dolgok alapján ne nézd a fél emberiséget, vagyis többet, férfiasnak.

(A férfiak nevében nem tudok nyilatkozni.)

2014. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Ja nekem is elegem van, hogy képtelenek a pasik férfiként viselkedni és nem tudják, hogy kell egy nőt nőként kezelni....
2014. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy a nők elférfiasodtak, hanem hogy nőietlenek. Értsd ezalatt: megalázzák és megszégyenítik saját magukat, ahogy viselkednek, ahogy beszélnek, egyáltalán, eltűnt a világból a nőies báj és kellem, ami pedig egy elég fontos eleme lenne (szerintem) a nőiségnek. Mondom mindezt nőként. És igazából a hiszti inkább arra vonatkozik, hogy a pasik nőiesedtek el. Már nem látni azt a férfifigurát, aki képes lenne baltával vagy fejszével a kezében ellenségei vérében fürödni, és közben baromira letoszni magasról, hogy ő most hogy is néz ki, és mennyire szőrös. Nem kell, hogy ezt csinálja, csak ez a férfiassági elem valahogy kihalt, pedig szerintem elkelne a dolog.
2014. ápr. 13. 14:45
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Nőies báj és kellem? Várj, jobb kérdés: miért rossz, hogy határozottabbak és nem szorulnak a másik nem segítségére? Hogy nem nebántsvirágok?


És most a nőkről beszélek, nem a lányokról, kérdező. Szeparáld el a kettőt, ne mosd össze.

2014. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Írtam, aleírásban: kemény, ellenálló. Az a nőknél volt. Tudod, mint egy anyagigris: gyengéd, amikor szükséges, és kemény, vérengző fenevad, mikor szükséges.
2014. ápr. 13. 14:48
 20/42 anonim ***** válasza:
Ez oda-vissza van a férfiaknál is, nem? Tehát ez nem csak a nőkre kéne, hogy "korlátozódjon".
2014. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!