Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova fajul a világ? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova fajul a világ? Miért halt ki az igazi nő és az igazi férfi eszménye?

Figyelt kérdés

Ma ha körülnézek, alig találni igazi nőt, aki elegáns, illedelmes, kedves, gyengéd, mégis kemény és ellenálló, igazi férfit, aki a férfiasságának tényével többet foglalkozna, mint a tökéletesen zselézett hajával, meg a homoszexuális módon leborotvált nemi szerveivel. Mikor rontotta el az emberiség ennyire a dolgot? Hova tűntek el az igazi férfiak és az igazi nők?

És aztán még csodálkozik a világ, hogy sokan nem találnak párt... Persze, hogy nem, hiszen kik közül lehet válogatni? A félig homokos pasik és a nőietlen, őrült libák között. Nasg


Elnézést, ha provokatívra sikeredett, de már eléggé kétségbeejtett a helyzet. Ti hogy látjátok? Mit mondtok erre? Vitatkozni vágyókat várok, nem önsajnáltatókat. Csak hogy tisztázzuk.


2014. ápr. 13. 14:21
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
71%

Én lányként határozottabb, mint a te "férfias" férfiideáljaid. Milyen báj és kellem? Úgy érted a 18.-19. századi megjátszott lagymatag "nőiesség"? Na, én ezt nem mondanám....Szerinted a munkásforradalmárok nőként tűntettek, kiálltak magukért, szavazati jogot harcoltak ki, ott vannak a parlamentben, stb.

A gyenge nők nem ma tűntek el, csupán társadalmi nyomásra alakult ki ez az eszme. (Ez az én véleményem.)

A pasik meg...keress egy szőröset, ha neked az kell.

2014. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Én a báj és kellem helyett, inkább úgy fogalmaznék, a tapintat, a kedvesség, és a gyengédség.

Ami nem egyenlő a visszahúzódással, a mindenkinek benyalokkal, és gyengeséggel.

Vannak nők akik a lazaságot túlzásba viszik, emiatt viszont már annyira fiúsnak hatnak, hogy az ember inkább úgy érzi, már-már egy 'kuki helyett luka van' férfival beszélget.

Amikor keverik a szabadszájúságot, a megfontolt őszinteséggel.

2014. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
*vagyok. Kimaradt.:D
2014. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

#22 Emelem kalapom.

Ellenben mit szólsz ehhez? Nincs erre kereslet. Nem hazsnos, kifizetődő tulajdonság: innen jön ezen tulajdonságok Gyengesége.

2014. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
56%
Igazad van kérdező, OFF: az előbb kinyitottam az abalakom, egy pad van az épület bejáratánál, olyan 18 éves lányok ülnek rajta egy falat semmiben mind (nem mintha már olyan jó idő lenne, hogy az indokolná), és csak ezt hallom: "Bas.zdmeg, Ge..ci, An.yádat, A fa.szomat, Kur.va nénikéd, Rohadj meg." És ők még csak barátian társalognak, de persze mindezt ordítva, nem érdekli őket, hogy az egész tömb hallja.
2014. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a 18-19. századi lagymatag izére gondolok. És a határozottságot is nagyon támogatom. De mikor valaki saját nőiségét alázza meg, elveszíti minden tartását, mindent, ami egy nőt nővé tesz, és marad egy emberformájú porhüvely, ami éppen egy női neműére hasonlít, az szerintem már nagyon a végletekig megy. És ezt nagyon sokat látom manapság. És természetesen oda-vissza megy, nem tudom, honnan jött az egyik válaszolónak, hogy csak a nőket szidom. Az csak simán elkeserít, de nőként jobban zavar a férfiak elférfiatlanodása. Nyilván.
2014. ápr. 13. 15:00
 27/42 A kérdező kommentje:
25: pontosan erre gondolok elnőietlenedés alatt. És a legszomorúbb, hogy ez sokaknak tetszik.
2014. ápr. 13. 15:01
 28/42 anonim ***** válasza:
Mi tesz egy nőt nővé? (Hosszú levezetést szeretnék kérni.)
2014. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Mivel a nők ma már gyakorlatilag átvették a vadász szerepét a kihívó öltözködésükkel,viselkedésükkel,és nyomulásukkal,így a férfiak jogosan gondolják,hogy az udvarlásra nincs igény.Más kérdés,hogy ők meg mondjuk már azt sem tudják,hogyan kell azt.Nagy szerepe van ebben a szabadelvű nyugati társadalmakból átvett mintáknak,amit az aktuális trendek,és a média közvetítettek felénk folyamatosan,és most is teszik.
2014. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Nővé tesz egy nőt: öltözködés (alkalomnak és időjárásnak megfelelően, amely illik hozzá és a személyiségéhez), mozgás (finom, kecses, elegáns), hangszín, hangnem (kedves, lágy), a szavai (megválogatva, a helyzetnek és nőiségének függvényében- lásd: nem káromkodik, pl).


Gondolom én. Én legalábbis ezek alapján igyekszem nőies lenni.

2014. ápr. 13. 15:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!