Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek igy semmi ertelme,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek igy semmi ertelme, atlatja ezt valaki?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen megtetszett egy pasi (felettem all,de nem kozvetlen fonokom), ennek mar lassan fel eve. A tetszes alatt viszont azt ertsetek, hogy engem ritkan tud megfogni ferfi, de vele valahogy "megall az ido". Nem mondanam szerelemnek, de orulten kivanom. Ha meglatom mar jo napom van, sokat gondolok ra.


Viszont tobb problemas tenyezo miatt is probaltam ellenallni. Ezek a kovetkezok: en 25 vagyok, o 42. Nem tudom van e barkije is, de feltetelezem ennyi idosen mar talan csaladon is tul van.


Egyfolytaban egymast bamuljuk, parszor mar probalt ravenni, hogy bevisz a varosba, menjunk egyutt haza, ezt probalkozasnak vettem. Illetve 1-2x megsimogatott stb. Valahogy csuklobol mindig visszautasitottam. Most viszont eljott a pont,hogy mar elegem van.


En probalok tavolsagot tartani, de valahogy nem megy. Neha sikerul megallni, hogy ra se nezzek,elkeruljem, de aztan szinte kikenyszeriti, es tudom, hogy tudja, hogy kivanom, igy meg rosszabb...Ha egy legterben vagyunk, ha mogottem is van, megerzem, hogy ott van. Felelmetes kemia van koztunk ugy erzem. Meg sosem volt idosebb parom, sot munkahelyrol se senki, nagyon megvagyok lepodve magamon, es nem ertem ezt az egeszet. O meg szinte felfal a szemeivel...


Ti mit csinalnatok? Bent nem tudunk normalisan beszelgetni, ha meg elmegyek vele pl. a varosba, es ekkora hatassal van ram, akkor felo, hogy onnan meg mar nehezen tancolok majd vissza.


2014. ápr. 13. 15:38
 1/2 PearlDiver ***** válasza:
Mi van akkor, ha emailezni kezdtek el? Nem kell visszatancolni, de kiderülhet sok minden.
2014. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csiklóból vagy csuklóból utasitottad vissza?


Uncsizol benn a munkahelyeden és emiatt egy ilyen hihetetlen kalandregényt tudsz kreálni magadnak ekköré a sztori mögé egy 42 éves faszival. Megtetszett és mennél vele szobára, ez igy túl hétköznapi számodra, ezért van fontos szerepe a kalandregénynek.


Mondjuk mi lenne ha attól tennéd függövé a viszonyt hogy mikor legközelebb simogat nekiszegezed a kérdést hogy van e felesége és gyerekei? A kalandregényed miatt ez a bonyolult megoldás nem jutott eszedbe, dehát ezért vagyok én itt hogy álmodozó nőknek segitsek.

[link]

2014. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!