Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha férfi létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha férfi létemre nagyon szeretethiányos vagyok?

Figyelt kérdés
És ezért elég könnyű lenne átverni?
2014. ápr. 13. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd magadat átverni. Velem is megtették.:D Én is szeretethiányos vagyok :D
2014. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is átvertek.:D
2014. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, valószínű, hogy naív is vagy
2014. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 putyííí ***** válasza:
0%
keresd fel anuycit, a rokonaidat, a baràtaidat....növessz önbizalmat, a naívitást hagy a pí -csába és ha gondolod kezdj el csajozni.(azért kezdtem a családdal,mert a szeretet nem egyenlő a puncciival...)
2014. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerezz lány barátokat, akiket ölelgethetsz.
2014. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát első sorban ne hallgass az idétlen emberekre! :D

Szerintem jó ötlet lenne beszélned egy közeli barátoddal vagy keresni egy lelki társat, aki sok szeretetet tud adni. :) Egyébként egy kisállat beszerzését is jó ötletnek tartom. Sokat segíthet. Akár egy kis hörcsög vagy egy kutyus is megteszi. Pszichológiai kutatások bizonyítják, hogy az állatokkal való törődés pozitív hatásokat fejt ki a szeretethiányos emberekre, hiszen ők azok, akik nem használnak ki és rettenti sok szeretetet képesek adni.

Persze emellett ne görcsölj rá a párkeresésre, majd minden eljön a maga módján/idejében. :)

2014. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!