Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért jó ez nektek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért jó ez nektek? Miért csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

Ez nem lesz egy népszerű kérdés és inkább mondanám kijelentésnek, de egyszerűen nem értem.

Kezdeném egy történettel, ami azt hiszem, hogy minden fiúval megtörtént már és valószínűleg jól gondolom, hogy egyiküknek sem esett jól. Megismerkedtem egy lánnyal, minden nagyon jól ment és egyik percről a másikra eltűnt. Hívom, nem veszi fel, üzenetet küldök, nem válaszol, semmilyen módon nem reagál. Persze a facebooknak van az a rohadt tulajdonsága, hogy kijelzi ha látták az üzenetet de semmi válasz. És legyen szó faceről, erről az oldalról, a valós életről mindig elég idegesítő ha úgy tesztek, mintha nem történt volna semmi. Namostmár a csattanó, hogy ez már kismilliószor előfordult velem.

Ez miért jó nektek?? Könnyít rajtatok ha otthagyjátok a fr*ncba a srácot?

Tudjátok a fiúknál van egy tumor. Ti szívnek hívjátok. Ezzel az a helyzet, hogy ilyenkor fáj. Igen, ilyet is tud. Akár hiszitek, akár nem, nekünk is sz*rul esik ha semmibe vesztek.

Ilyenkor legalább mondjatok el mindennek ha kell, mondjátok, hogy nem jövünk be, hogy sz*r-szemét-sz*r alakok vagyunk, vagy hogy "én szeretném, de sajnos más terveink vannak", mert még ez is jobb, mintha odadobtok a kétségeknek...

Tudom, hogy nem itt nyitom fel a szemeteket, ez is csak egy kérdés a milliárd közül, de így 2014 április 13-án kérjetek bocsánatot attól, akivel ilyet csináltatok, garantálom, hogy sz*rul esett neki mikor kitoltatok vele és még az is előfordulhat, hogy jól fog neki esni.

Örülnék, ha normális válaszok érkeznének, előre is köszönöm.



2014. ápr. 13. 20:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A bocsánatkérést ma már nem tanítják sehol.
2014. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek! Én is kív. lennék a válaszokra! 26F
2014. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem csak ilyen van hanem olyan is hogy láttad mikor volt aktív és nem olvasta el és erre annyit ír ő nem tudja lehet a telefon...Ilyenek a csajok hazudoznak tisztelet a kívétel undorítoak
2014. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

*lehet a telefon lépett be persze higyjem

el

2014. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen
2014. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem akarnak megbántani a konkrét, kimondott elutasítással, meg így könnyebb a lelkiviláguknak...

néha én is ezt csináltam, bár tudom, hogy bunkóság

2014. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, hogy már majdnem mindenkivel megtörtént, de a lányok válaszát nem igazán látom. Én nem tudom... szégyenlitek?? Féltek írni?

Annyi, hogy legyetek szívesek a nemet is odaírni, így könnyebb lenne.

2014. ápr. 13. 20:27
 8/23 anonim ***** válasza:
Akkor én leszek az első nő....nem csináltam még ilyet, ha valaki nem jön be azt közlöm vele, és utána meglátuk hogy tartjuk-e a kapcsolatot vagy sem....
2014. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én még soha egy fiúval sem csináltam ilyet. Ha nem jön be, akkor megmondom neki. Persze olyankor én vagyok a legnagyobb, szemét, beképzelt paraszt, és igazából nem is jövök be nekik annyira, meg hirtelen nem is vagyok anynira jó csaj, holott az előbb még égig magasztaltak. Nektek semmi sem jó :D
2014. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
3 vagyok hozzátenném olyan is volt hogy letiltott is csak úgy szóval..Megvan a véleményem
2014. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!