Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakolták a barátnőmet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolták a barátnőmet. Mit tegyek? Hogyan segíthetnék?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt,ő 18 én 24.velem volt először,3hete és rá két napra este ment haza edzésről és 3 srác elkapta.Szörnyűségekre kényszerítették(orális szex stb...) és mind a hárman megerőszakolták,összeverték...Szörnyű állapotban találtak rá. Lelkileg is,nemcsak testileg.

Nem beszél róla mi történt,nem nyílik meg.Nem erőltetem hogy beszéljen róla,de talán el kéne vinnem szakemberhez(nem nagyon akarja).Esténként csak a karjaimban tud elaludni ha átölelem.Nagyon rossz nézni hogy szenved.Nem erőltetek semmit(se a beszélgetést róla sem a szexet)de szeretnék segíteni neki.Nagyon szeretem.


2009. dec. 21. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Veresd meg azt a 3 cigányt!
2009. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Jajj! nagyon sajnálom, ami a barátnőddel történt, tudod ez egy nagyon nehéz dolog. Engem 1,5 éve majdnem megerőszakoltak, (bár szerencsére csak majdnem) de tudom, hogy így is milyen nehéz. Sajnos el tudom képzelni, hogy milyen nehéz lehet most neki. Bár velem nem tették meg, de tudom, hogy így is közel egy évig nem mertem róla beszélni… senkinek sem… senkinek.

Szerintem az már egy nagyon jó jel, hogy a karjaid közt el mer aludni , ez azt jelenti, hogy bízik benned, hogy mer bízni, hogy van olyan férfi, akit elvisel maga mellett, akinek elviseli a közeledését.

Azok után, amit ő megélt ott, és túlélt aznap, még el tud viselni egy férfi érintést, szerintem ez abszolút pozitív dolog.

Tudom magamról, hogy én a mai napig nem tudok elviselni egy bizonyos érintést, se férfitől, se nőtől, mert emlékeztet arra az estére, és egy akkori érintésre, ami még durvának sem nevezhető, sőt! Egy gyengéd érintés volt, amit egy durvább érintéssorozat és testi-lelki bántalmazás követett…

Ne erőltesd, ne húzd ki belőle minden áron, hogy mi történt, még neki is fel kell dolgoznia, nem megy ez olyan könnyen. Ez egy annyira személyes dolog, és annyira megalázva érezheti magát (mert megalázták, de kegyetlenül!), hogy legszívesebben elfelejtené a dolgot. Nem csodálom, ha nem szeretne szakemberhez menni, és teljesen megértem szegényt… nagyon sokat segíthet neki, ha most nem marad egyedül, ha mellette vagy és érezheti, hogy van, akire bármikor számíthat, akinek bármit elmondhat, ha úgy érzi, de ehhez nem szabad erőltetni, ha úgy érzi, el fogja mondani. Egyszer talán nem bírja tovább és elmond mindent, minden apró részletet, de fel kell készülnöd rá, hogy kemény lesz mindkettőtöknek…

Én magamban őrlődtem, nem mondtam senkinek, nem mentem szakemberhez, teljesen egyedül voltam, és igen, akkor elhittem, hogy képes vagyok egyedül megoldani az ügyet, pedig nem, és igen, szükségem lett volna segítségre, mert most, másfél év távlatából is elfog a remegés, ha rá gondolok…

Beszéld meg vele, ne dönts helyette, de beszélgess vele a szakemberről… kérd meg, hogy legalább próbálja ki. Nem dönthetsz helyette, de rávezetheted… és hátha…

Legyél vele nagyon megértő, kíméletes, gyengéd, most szüksége van rá, hogy érezze: nincs egyedül.

Idő kell hozzá, nagyon nehéz, és nagyon fájdalmas, de fel lehet dolgozni…

Sok-sok erőt kívánok Nektek!


(Ha gondolod nyugodtan írj e-mailt…)

17/L

2009. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Karola92 válasza:
Most akadtam rá véletlenül a bejegyzésedre, és nagyon megrázott a tragikus eset. Megható, hogy milyen őszintén támogattad őt, hogy mellé álltál a nehéz időszakban. De szeretném tudni, mi történt később, könnyebb lett-e a teher a számotokra. Kérlek, meséld el itt vagy privát üzenetben.
2015. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!