Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként megkívánni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként megkívánni a párom tini lányát?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biszex, életemben egyszer feküdtem le csajjal, és nem jött be túlzottan, de többször felbukkant már a nők iránti vonzalom az életemben. Rendszerint az aktuális párom/szeretőm által szeretett/kívánt nőkre irányult ez (pl. még nem kihevert exbarátnő, rivális csajok, stb.).

A mostani pasimnak, akivel csak pár hónapja vagyunk együtt, van egy közel 18 éves lánya, aki minden hét felét az apjánál tölti. Korom alapján inkább a barátnője, mint az anyja lehetnék, hisz még magam is csak 27 éves vagyok. Viszont van egy 6 éves fiam, és talán mert magam is anya vagyok, elsősorban gondoskodón, kicsit anyaian fordulok a párom lánya felé. Segítek neki a tanulásban, megbeszéljük az lelki gondjait, stb. Gimiben harmadikos a csaj, messze van még a felnőtt léttől, elfogadja a gondoskodást. Nagyon szimpatikus és kedves lány. És olyan fura érzéseim támadtak... Elképzelem néha, ahogy megcsókolom. Elképzelem ahogy egymáshoz érünk... Zavarba ejtő. Pont ugyanaz a furcsa vonzalom, amit a korábbi pasijaim számára fontos nők iránt éreztem. Természetesen nem adom ennek jelét, és nem fogom molesztálni a lányt, még akkor sem, ha néha eljátszadozom a gondolattal, hogy szeretők vagyunk az apja háta mögött. De bármennyire is biztos vagyok magamban, hogy nem jelentek veszélyt a lányra, azért valahogy mégiscsak a helyére kellene tennem magamban ezt a dolgot. Mondjatok valami okosat, ami mentén elindulhatok!


2014. ápr. 14. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igen
2014. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen okosat szeretnél hallani? Menj el pszichológushoz. Ez nem a normális kategória.
2014. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami pszichológiai oka lehet. Menj el szakemberhez, ahol kiderítitek, mi lehet az oka és úgy helyre fogod tudni tenni.
2014. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

jó nagy kamu kérdés.

persze vége a sulinak, itt a délután, majd lesz egyre több.

de figyelitek, azért odaírta, hogy 18 éves a lány, nehogy baj legyen belőle.

2014. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem is kamu.

De ha mégsem az, akkor leírnék egy pár dolgot.

Akinek volt szexuális kapcsolata nőként nővel és/vagy akinek az életében felbukkan többször a nők iránti vonzalom, az elárulom neked, hogy biszex!

Szóval ha igaz a kérdés, akkor te biszex vagy.

És ha 27 éves létedre csak szex miatt ágyba bújnál egy 18 éves lánnyal, az a te ügyed lenne, úgymond azzal nem csinálsz semmi olyat, ami hú, de milyen nagy dolog lenne, na de hogy a párkapcsolat, amiben benne élsz és annak a lányát kívánod meg, az már beteges!!! Illetve ha 18 év alatti lányokhoz vonzódsz, korban mondjuk inkább 14-15 éves korosztályban, akkor az is! Már-már nő a nő iránti pedofília is benne van a pakliban!

2014. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Az ember szívesen eljátszik a neki tetsző dolgokkal gondolatban. De ez még nem bűn, vagy betegség. Csak gondolj bele, ha valamennyi ilyen gondolat testet öltene, akkor minden nő majdnem mindíg terhes lenne..
2014. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Es a "rivalis" nökkel volt kapcsolatod,vagy egy ilyen növel feküdtel le. hany eves voltal mikor növel voltal?
2014. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na ma este erre fogom kicsapni.
2014. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

na úgy látom, ide találtak a bátrabb válaszolók is.

hidd el a kérdező estig nem fog várni, ő már ezt csinálja most is.

2014. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tudom, nem szokványos a helyzet. amúgy nem volt testi kapcsolatom azokkal a nőkkel, akikhez korábban vonzódtam, kivéve azt az egyet, akivel 19 éves koromban lefeküdtem. De az is csak egyetlen éjszaka volt.

A párom lánya amúgy még nem töltötte be a 18-at, "közel 18 éves" - ezt írtam. Különben nem vonzódom a kislányokhoz.

Más okok miatt eddig is terveztem, hogy felkeresek egy pszichológust, ahol biztosan beszélek majd erről a témáról is. De azért kíváncsi vagyok a nagy átlag reakciójára is.

És nem, nem maszturbálok a párom lányára gondolva.

2014. ápr. 14. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!