Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés

Az egész tizenöt éves korom azzal telt el, hogy minden fiúba belezúgtam, aki kedves volt velem és bejött külsőleg is. Nagyon akartam pasit, meg akartam tudni, hogy milyen az, amikor szerelmesek vagyunk egymásba valakivel. Tizenhat éves koromra lett is barátom. Most, két és fél év után újra szingli vagyok. Miután kihevertem úgy-ahogy az exemet, újra visszajött ez az érzés, ami tizenöt éves koromban volt. Újra szeretnék komoly kapcsolatot, szerelmet, és újra mindig meglátom minden fiúban a szépet. Egy kis flört után már is azt képzelem, hogy összejövünk, romantikázunk, stb, aztán soha nem lesz belőle semmi, mert nem keresnek utána, vagy nem reagálnak az én keresésemre. Utána meg napokig vagy hetekig rosszul érzem magam miatta... Aztán jön egy másik srác, és a forgatókönyv ugyanez. Mit csináljak, hogy ne érezzem ezt? Az, hogy egymásra találunk egy hozzám illő fiúval, az csak a szerencsén múlik...

18/L


2014. ápr. 14. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Spontán nem élted ki magad...a tanácsom az, hogy próbálj fel minél több pasit, tanulsz belőle és ne búslakodj miattuk ha nem jön össze...majd összejön valakivel addig meg éld az életed! Lehet, hogy kitart amíg mondjuk 25 éves leszel, de ne szalassz el egy lehetőséget sem, mert később megbánhatod!

26F

2014. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!