Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik tanár diák szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik tanár diák szerelem?

Figyelt kérdés

Végzős gimnazista lány vagyok, és nem szeretnék naiv, álmodozo kislánynak tűnni,de úgy veszem észre hogy nagyon tetszek az egyik tanáromnak.Vagyis ezt én nem is akartam észrevenni, de már a tobbi osztálytársam is észrevette ...Nekem is fura volt a viselkedese, de igazábol ők hivták fel a figyelemet erre az egészre...

Olyan tantárgyat tanit, ami tőlem nagyon távol áll, szoval neha neha becsuszik rosszabb jegy is de jo tanulo vagyok. Viszont az kizárt hogy azért lennék neki ennyire a kivételezettje, mert zseni vagyok az adott tantárgyban.

Viszont annál inkább hasonlitok a barátnőjére, és erre már mások is felhivták a figyelmemet. Még a nevünk is egyforma.

Ha bejon a teremben az az első hogy hangosan kimondja nevem, és hogy hol vagyok, itt vagyok-e?....A tobbiek mar rendesen nevetik...Aztan rendszerint kihiv aztan csak mosolyog ram, kerdezget ezt azt, és totál zavarba hoz. Ha dolgozatot irunk, az en padomnal all meg, es mindig van hozzam egy kedves szava. Reggelente szinte egyidoben érkezunk a suliban is és olyankor mindig keresi a tarsasagom.

Elég sok fura dolog van, és nem vagyok olyan tipus aki ilyesmibe beleéli magát, de a t0bbiek már annyira mondják a magukét, hogy ha reálisan gondolkozok tényleg értehetetlen miért kedvel ennyire.

Csinosnak csinos vagyok, de nem az iskola legjobb nője vagy ilyesmi...Kollegiumban lakom, és egyszer oda is átjott, bjeott a szobamba, hogy csak ellenorizni akarja hogy hogy allok a hazimmal. Na ez is meglepő volt. (Más iskolai alkalmazottak is észrevették a kozeledését, de egyelőre mindenki mondja hogy 0rüljek neki, meg mosolyognak az egészen)...

Az a helyzet hogy mint ferfi nekem tetszik, nem az az extra helyes pasi, de vonzonak talaljak sokan.

Nem tudom mire vélni ezt az egészet, tudnátok adni valami tanácsot?

Koszi!


2014. ápr. 15. 11:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt azt boncolgatnád, hogy létezik-e szerelem tanár és diák között, vedd figyelembe az alábbiakat.


- van barátnője, mégis "vadászik"

- ha barátnője mellett vadászik, akkor nem te vagy az egyetlen vad a láthatáron, hiszen egy iskolába több százan járnak.

- ha ki is alakulna ebből valami, mennyire lenne megbízható társ?

- Szeretnél-e folyton azon gondolkodni, hogy melyik kis csajt fűzi a suliba, miután elballagtál?


Csak egy numerának kellesz, semmi több nincs benne. Legalábbis ha az azonos típusú tanáraimra gondolok, semmi többet nem akartak a lányoktól, mint egy jó kis kufircot.

Gondolom ennél többre tartod magad.

2014. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod,hogy van barátnője és ezek után még kérdezed,hogy mit tegyél?

Erkölcsös lány vagy...

2014. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Létezik tanár-diák szerelem, többféle formában is. Van, aki tudja ezt kulturáltan kezelni és van, aki nem. Amíg le nem érettségizel, nem kellene erőltetni a dolgot, ne legyen köztetek semmi félreérthető, utána már szabad(abb) a pálya.

Egyébként gimnáziumban, szakközépiskolában igen gyakori, hogy a harmadikos-negyedikes nagylányok rajonganak a fiatal, egyedülálló tanárokért (általában a férfiakért). Ez van, nincs mit kezdeni vele: 17-19 évesen tombolnak a hormonok a lányokban, a tanár pedig egy érett, egzisztenciával rendelkező, az osztálytársaknál komolyabb férfi, aki lehet a vágyakozás tárgya. A baj csak az, hogy ezt sok tanár ki is használja, pedig nem lenne szabad. Főleg úgy, hogy a derék tanerőnek még barátnője is van. Iskolában még véletlenül sem szabad félreérthető dolgokat tenni, mert a fiatalok (meg az unatkozó házisárkány tanárnők) rettenetesen bírnak kombinálni és végül egy udvariasságból kinyitott ajtóból is simán kihozzák, hogy a tanár és a diák évek óta titokban együtt vannak. Ez pedig senkinek sem jó, akár van alapja, akár nincs. Akkor képzeld el, abból mit lehet kombinálni, ha egy párkapcsolatban élő tanár ilyen nyíltan játszadozik egy végzős diákkal.

2014. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, természetesen. Már nem vagy kislány a tanárod meg még fiatal. Nem az a gond, hogy tetszel neki, hanem hogy ott a barátnője, tehát sem őt nem tiszteli meg azzal hogy nem kokettál veled, sem téged, mert ilyen helyzetbe hoz. Tehát a foglalkozásától függetlenül egy ilyen pasitól óvakodni kell, még akkor is ha tetszik neked. Veled ugyanezt tenné, csak tíz évvel később nyomulna másra...

Üdv, egy pedagógusfeleség

2014. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Rajtam ne akadjatok, vagyis miattam, mert én eddig se tettem semmit, ezentúl sem fogok.

Mint ferfi nekem tetszik, és nagyon okos inteligens, de mégis jo humorú. Mindenki tiszteli, egy elég szigorú tanár. Ezért is szúrt szemet mindenkinek a viselkedése velem szemben. Nem olyan tipusnak ismerik aki gyakran valtogatja a baratnoit, és abban is biztos vagyok hogy soha nem tenné kockára a jó hirét.

Megmondom őszintén, érzem hogy vonzódik hozzám, de szerintem tisztában van azzal hogy nem tehet semmit. Annál sokkal okosabb. Ezzel a mostani viselkedésével is szerintem mindenkit meglepett, mert őt nem ilyennek ismertük meg a pár év alatt.

A barátnőjével még nincs régóta együtt...Néha azt gondolom azért tetszek neki mert emlékeztetem a párjára,máskor viszont azt látom hogy tetszik neki hogy olyan esetlenül kezelem az egész szituaciot, mert amugy egy nagyszaju lany vagyok,amolyan tarsasag kozeppontja, de sokszor nem tudok ertelmesen reagalni a kerdeseire, a mondanivalojara.

2014. ápr. 15. 12:24
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

Bement a szobádba és elengedted érintetlenül?

Egy igazi nő már kapott volna az alkalmon.Legalább rájött,hogy kislány vagy még.:-D

2014. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az ég áldjon meg, nem érted hogy mi a gond itt ezzel? VAN barátnője! Tökmindegy, hogy tegnap óta vagy 3 éve. VAN. Ha ennek ellenére játszadozik veled akkor nem korrekt. Ez a lényeg.

Ha senkije sem lenne és így viselkedne akkor áldásom lenne rátok, de így...

2014. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 ivettszabo1990 válasza:
Létezik tanár diák szerelem de a Te esetedben ez a férfi csak szivat vagy le akar feküdni Veled. Barátnőjét a pasik 99 %-a nem hagyja ott, ezt tartsd szem előtt! Ha teheted te is szórakozz!:)
2014. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Lett kettőtök között valami?
2021. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!