Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyenlőség van akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenlőség van akkor miért nem teremtik meg a nők maguknak a pénzt a dolgaikra miért a pasitól várják el?

Figyelt kérdés
Miért a pasi keressen sokkal többet ha egyenlőség van? Ha a pasi el tudja magát tartani, és nem a nőjét pumpolja akkor mégis mit rikácsolnak a nők hogy keveset keresnek a pasik? Miféle egyenlőség az ahol a férfinak kell nyomni a sok pénzt hogy meglegyen a nő kényelme? Valahogy ha erről van szó a nők már egyáltalán nem akarnak egyenlőek lenni.
2014. ápr. 15. 13:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
mert egy babát is el kell tudnod tartani!
2014. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát apám, mit fogsz te itt mindjárt kapni a csajoktól, nem teszed zsebre az tuti.
2014. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, gondolom neked ezért nincs és nem is volt soha barátnőd. Nem azért, mert nem kellesz senkinek sem...
2014. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
De tenyleg,en egyetertek a kerdezövel,miert van ez igy. En parom is mindig mondja,hogy a nöt el kell tartani,ugyan miert,ki volt az a barom aki ezt kitalalta?
2014. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Nincs egyenlőség...

És a nők egy kis hányada szeretné egyáltalán, a többinek megfelel a mostani szerep.

Szerintem jobb lenne, ha a nő nem csak járni is képes kielégítőszerszám lenne, de a nők többsége így jól érzi magát, így biztos hogy így is marad jó sokáig.(pedig pasi vagyok, szóval nekem előnyöm nem lenne a dologból)

2014. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom, h ki akar ilyet... az a baj h nincs egyenlőség, mert nagyon sok vezető pozícióban vannak pasik, tehát egy nőnek nincs azért akkora érvényesülési lehetősége, sajnos... de én soha, senkitől se várom el, h eltartson. azonban amikor már együtt lakunk, akkor nincs enyém-tiéd, hanem mienk van. közös a kassza.
2014. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Na itt álljon meg a menet..

Azért gondolkodj már egy kicsit, a pasik zokon veszik ha a nő ugyan úgy vagy jobban keres. A legtöbb nő nem szereti ha a pasija tarja el, megtudjuk keresni mi magunknak a pénzt köszi. Az hogy te pénzéhes ribikkel kezdesz az egyéni probléma..

2014. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Megjött az első pofon...
2014. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogosan jött meg :D
2014. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Most a gyereket hagyjuk. A legtöbb huszonéves lánynak nincs és nem is akar még huszonévesen, mert ő élni akar. ezt hirdetik. ehhez pedig FÉRFIAK kellenek, akik elviszik nyaralni meg fasza éttermekbe meg mindenfelé. de akkor ez mégis miféle egyenlőség?


Pl én ismerkedtem nem régen egy 27 éves lánnyal és ő közölte hogy nem kezdene velem mert én csak egy segédmunkás vagyok és nincs ezért jövőm. lol? nincs jövőm mert nem vagyok tele lével? És nem ő volt az egyedüli ilyen eset. Mióta huszonéves vagyok és melózom és korombeli vagy inkább egy kicsit idősebb lányokkal próbálok ismerkedni egyből az érdekli az összeset hogy én mégis mennyit keresek. beszarok komolyan. Hol van itt a nagy egyenlőség amit hirdetnek? Ne gyertek a kölykökkel lécci! Én csak annyit veszek észre a környezetemben hogy aki zsírosabb amellett mindig ott ugrál egy nő! Hirdetik az egyenlőséget meg azt hogy ők igazi férfiakat keresnek, közben meg csak a zsebemben turkál az összes...

2014. ápr. 15. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!