Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy évfolyam társ aki hát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy évfolyam társ aki hát nem is tudom. Bejön micsinaljak? ány vagyok és 12 éves folytatása van

Figyelt kérdés
ő az osztálytársam volt a régi suliba és ott jártam már vele de nem volt túl jó. és utálom de bejön . szóval mind a kettonket felvettek a gimibe és évfolyam társak vagyunk utaljuk egymást és lehet h bejovok neki meg nekem is bejön. van benne valami vonzó vagy én nem is tom Egyb ez a srác minden lanyal jár akit csak meglát szó szerint.micsinaljak ???

2014. ápr. 16. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit..Ha már egyszer nem működött,akkor kár erőltetni..
2014. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanujjá! Miné többet! Oszt, ha több eszed lesz, szégyeeeni fogod eszt a kérdééést...
2014. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jajj,annyira sajnállak:(

anyukáda kérdezd,s inkább tanulj többet!

2014. ápr. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát velem is ez van utálom de még is szeretem nagyon.:D Hát én megpróbálom elfelejteni mert nem ismerem nagyon és ő 8.os tehát ennek már semmi jövője sem lesz.:/

Ha bejössz neki akkor küzdj érte ha nem akkor szard le oszt cső van még rengeteg jó pasi!!:D;)

2014. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!