Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez rajongás vagy lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rajongás vagy lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam egy koncerten és azóta nem tudom kiverni a fejemből a srácot, zsibbad a kezem is. Vettem az erőt és ráírtam facebookon, leírtam neki őszintén az érzéseimet (pedig ilyet még soha nem tettem, de ez most valami más volt). Biztos hogy hülyének is nézett hogy a megérzéseimről beszéltem.. Írta hogy van barátnője és ő az igazi. Gondolom sok ilyen levelet kap, nem csoda ha nem vesz komolyan, pedig láttam valamit a szemében, egy különös csillogást, egy szikrát és nem tudom ezt elfelejteni. Azóta a képeit nézegetem, úgy érzem közöm van hozzá és nem szabad annyiban hagynom. Szerintetek ez csak rajongás vagy tényleg lehet első látásra szerelem? Ha az utóbbi, akkor jól megszívtam, ugyanis így esélyem sincs, hogy van párja.. ha meg rajongás, hogy tegyem magam túl ezen?

2014. ápr. 17. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
fogadd el a helyzetet és lépj tovább, nála nem vagy nyerő, járj nyitott szemmel és észre fogsz venni más srácokat is akik iránt hasonloan érezhetsz :) sok sikert és kitartást :)
2014. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez az, ha az lenne hogy nem vagyok nála nyerő, akkor hagynám. De így, hogy esélyt sem adott (amit persze megértek, hisz van párja már egy éve), az van bennem, hogy ha megismerne vagy esélyt adna, értené miről beszélek és lehet hogy máshogy gondolná. Nem csupán csak szimpatikus.. :/
2014. ápr. 17. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:
1.vagyok, figyi ne üldözz olyan vadat amit már meglőttek :D /ezt most találtam ki xD / de érted lehet kedvelne, de ennyi erővel akárki lehet hogy kedvelne, nála nem lehet esélyed mert van csaja és őt szereti, ezt el kell fogadnod, tudom nem könnyű, de hidd el sok srác van a világban, és fogsz találni hozzád illőt még ha nem is keresel csak nyitott vagy, ennyit tudok segiteni a többi csak rajtad áll hogy még vágyakozol e az elérhetetlen után vagy tulteszed magad rajta és esetleg megtalálod a boldogságot egy másik sráccal, más opciót nem igazán látok 20/f
2014. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!