Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazság vagy hazugság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazság vagy hazugság?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nekem nagyon tetszik. 24 éves, én pedig 22 éves vagyok.

Beszélgettünk sokat. De olyan kis két oldalú. Hol ilyen hol olyan.

Elmondása alapján sokat csalódott, megcsalták, átverték más ágyában kötöttek ki stb. Legszívesebben egy éjszakás kalandokba kezdene, de nem sikerülne mert neki szerelem nélkül nem megy. Ha levetkőzne egy nő előtte akkor ő azt se tudná hova forduljon, fel forrna mint egy rák, azt sem tudná hová kell rakni stb (EZ NEM IS BAJ) Viszont ma meg már mondott ezt azt, és azt is és nem tudom hogy vicc Simán ledobná előttem a ruháit, ha nincsennek ma itthon nálunk akkor el is ugrana egyszer élünk mindent ki kell próbálni stb.



Tudja hogy tetszik nekem, de nem tudom hogy ezzel vissza él-e, mert én úgy érzem hogy igen. Ráadásul azt is tudja hogy nekem érzelmek nélkül nem is menne, mert elmondtam neki. Csak olyannal fekszem le aki szeret és viszont szeretem.



Most nem tudom mi van! Szerintetek mi járhat a fejébe?? Bár elég nehéz kitalálni.



Mondtam neki hogy nekem van egy ismerősöm aki elég bevállalós, csak nem túl szép stb de azt mondta most ebben a pillanatban hogy mondjam meg annak a lánynak hogy keresse fel őt. :S


2014. ápr. 17. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

."...mondjam meg annak a lánynak hogy keresse fel őt....."


Hát csak póstásnak kelessz? Ha egy-éjszakás neki nem megy, akkor miért mond ilyeneket?

Nem kicsit hazudós.

2014. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de amit leírtál az alapján elég éretlen a felfogása párkapcsolatok terén. Amit mondott ebből kifolyólag lehet igaz, mert ha nem volt képes rendesen kezelni a kapcsolatait a lányok egyszerűen tovább álltak amikor megunták a bénázást. Amíg össze nem kapja magát és ki nem jelenti határozottan mit akar, meg tesz is érte addig szerintem hagyd békén.
2014. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki hogy csalódtam benne amiért mindegy ki mi, ismeretlen csak lyuk legyen stb. Erre megint teljesen a másik énje, hogyha valakit meg akarna izélni akkor ott lenne és nem a saját ágyában nézné a filmet stb.



Volt már neki 22, 20 4 és 2 hónapos kapcsolata.

2014. ápr. 17. 11:35
 4/4 Laylah ***** válasza:

Szerintem Pénisz Kapitány egy időre átvette az irányítást az Agyahajó felett. XD Vannak ilyenek velem is, mikor nincs senkim és kívánom a szexet, nekem is vannak olyan gondolataim, hogy az első szembejövővel szobára mennék, de persze nem tenném meg, csak a pofám nagy. :) Én is csak érzelmek kialakulása után tudok bárkivel lefeküdni.

A lényeg, hogy szerintem pillanatnyi elmezavar (szexhiány) volt, ne vedd túl komolyan.

2014. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!