Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan tettétek túl magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tettétek túl magatokat a szakításon? L/20

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolatomnak most lett vége egy hete. Le se tudom írni, hogy mit érzek, mintha minden egyes nap meghalnék, enni is alig birok, teljesen belebetegedtem, folyton csak rá gondolok, tanulni se birok igy mert nem birok odafigyelni.

2014. ápr. 17. 11:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán van más is aki ennyire kikészült már egy szakítás miatt mint én? Vagy csak nálam ennyire nehéz ez?
2014. ápr. 17. 11:16
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 1 év volt, addig kínlódtam nagyon. Találj magadnak mást, úgy sokkal könnyebb a dolog.


22/F

2014. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Változó, hogy kit mennyire ráz meg egy szakítás. Engemet is hasonlóan le tud törni.

Az a gond, hogy most hiába írunk bármit, ha magad alatt vagy nehéz kimászni belőle.

Ilyenkor tényleg mintha meghalnánk, és újra fel kell élednünk.

Én azt javaslom most próbálj meg magaddal foglalkozni, nekem az segített. Próbálj meg társaságban lenni, lehet most nem vágysz rá, de egyedül lenni néha még rosszabb. Ilyenkor jó belemerülni egy jó könyvbe. De persze mindenkinek más használ, de a fő gyógyír az idő..... Esetleg egy újabb kapcsolat, bár azt csak akkor érdemes ha valamennyire ezt feldolgoztad és készen állsz rá.

2014. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van ilyen masnal is. Ilyenkor a legjobb, amit tehetsz, hogy lekotod magad valamivel, eltereled a gondolataid. Mivel ez magadtol baromi nehez lenne, keress olyan helyzetet, hogy ra legyel kenyszeritve, hogy massal foglalkozz. Peldaul menj el dolgozni. Ennel eggyel kellemesebb, ha a barataiddal toltesz sokkal tobb idot, mint eddig. Ha kicsit is jobbra fordul a dolog, akkor keress egybuj hobbit, ami lekot es mar egyedul is menni fog a figyelemeltereles. Aztan szep lassan tul is teszed magad rajta (tenyleg LASSAN, szoval nehez lesz).

Irj nyugodtan, ha segithetek.

2014. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az is olyan rossz, hogy úgy érzem, hogy nem találok még egy ilyet akit ennyire szeretek majd, félek, hogy egyedül maradok. :( Az első szerelmemmel 2 évig voltunk együtt, akkor is ugyan ez volt, de azt hittem a második már nem fáj annyira.
2014. ápr. 17. 11:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, akkor ismerkedhetünk, legalább elterelődik a figyelmed! Lehet én leszek a következő pasid :)
2014. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Imola Ágnes ***** válasza:
Szoba átrendezése, új frizura, pár új ruhadarab, új hobbi, pörgős vidám zene, és sok napsütés. Lesz majd sokkal jobb pasid is. Nekem első szakításom 6,5 év után volt, majd jött egy 3,5 éves kapcsolat. Mindkét szakításnak nagyon örülök, így utólag, mert az kellett ahhoz, hogy megtaláljam azt, akivel vagyok, és akivel közös jövőnk van:) Hja, és próbáld ki: reggel mikor felkelsz, belenézel a tükörbe, elmosolyodsz, és mosolyogva mészkélsz a házban 5 percig. Nem gond ha erőltetett mosoly. Meglátod, szebb lesz a napod:)
2014. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező hidd el nem egyedi esetről van szó. Sőt ez nap mint nap rengeteg emberrel megtörténik. Természetes hogy van egy időszak amit úgy hívnak, a kapcsolat elgyászolása. Ez kinél hosszabb kinél rövidebb. Ezen át kell esned és utána új életet kezdeni, legalábbis a kapcsolat építés terén. Megfogod találni akiben nem csalódsz és aki benned sem csalódik. Én szurkolok neked.
2014. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3 éves kapcsolat után egy másik férfival tettem túl magam, most ő a jelen és jövő az életemben.

22/L

2014. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze màs is van ezzel így. Èn 1-2 hétig szoktam sajnàlni magam, pont ùgy ahogy te is. Utánna elkezdek társaságba járni először nehéz, nincs sok kedve az embernek. Közben ismerkedés és szép lassan, idővel felejtés.

23N

2014. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!