Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituálthoz lehet menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituálthoz lehet menni úgy is, hogy csak beszélgetnél vele?

Figyelt kérdés

Még soha nem beszéltem lánnyal.

Akkor is 20 ezerbe kerül?


2014. ápr. 17. 14:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A pszichológussal csak szexelni szoktam.

A pszichiáterem meg felírja a szokásosat, altatót hashajtóval, amit rendszeresen be is szedek.


Lánybarátaim nincsenek, ezért szerettem volna ott beszélgetni, hátha ott lehet...

2014. ápr. 17. 15:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Érdemesebb akkor már ugyanezért a pénzért egy pszichológussal beszélgetni. Ő legalább nem csak együtt érzően bólogat majd, hanem talán valami hasznos tanácsot is adna. Nem normális, hogy soha nem beszéltél még lánnyal, ezt kezelni kéne. Ne prostihoz menj beszélgetni, nekik nem ez a szakmájuk.
2014. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nővel biztos beszéltél már, mondjuk anyukáddal, nagyiddal, stb.


Lánnyal, ha még soha nem beszéltél, akkor szerintem ne egy prostival kezdd a dolgot. De a te dolgod, ha előre (pl. telefonban) megbeszéled vele, akkor nagy baj nem lehet belőle.


Simán el tudnám képzelni, hogy ingyen is elbeszélgetne veled valaki. Engem pl. elhívtak meginni valamit.


De menj mondjuk templomba, diákkörbe, főzőklubba hasonlókba, ott lehet beszélgetni (és a téma is mindig adott).

2014. ápr. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!